TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

img

23.08.2018

Terminarz 9., 10. i 11. kolejki Lotto Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek w porozumieniu z partnerem telewizyjnym Ekstraklasy opublikował terminarz trzech kolejek sezonu 2018/19. Odbędą się one w drugiej połowie września i na początku października.

 

9. kolejka 

 

Piątek, 21 września 2018

 

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (18:00, Eurosport 2)

Arka Gdynia - Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport)

 

Sobota, 22 września 2018

 

Cracovia - Wisła Płock (15:30, Canal+ Sport / nSport+)

Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ Sport)

Miedź Legnica - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport)

 

Niedziela, 23 września 2018

 

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (15:30, Canal+ Sport)

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok (18:00, Canal+)

 

Poniedziałek, 24 września 2018

 

Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 1)

 

 

10. kolejka

 

Piątek, 28 września 2018

 

Wisła Płock - Lechia Gdańsk (18:00, Eurosport 2)

Legia Warszawa - Arka Gdynia (20:30, Canal+ Sport)

 

Sobota, 29 września 2018

 

KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (15:30, Canal+ Sport / nSport+)

Piast Gliwice - Górnik Zabrze (18:00, Canal+ Sport)

Wisła Kraków - Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport)

 

Niedziela, 30 września 2018

 

Zagłębie Sosnowiec - Cracovia (15:30, Canal+ Sport)

Lech Poznań - Miedź Legnica (18:00, Canal+)

 

Poniedziałek, 1 października 2018

 

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (18:00, Eurosport 1)

 

 

11. kolejka

 

Piątek, 5 października 2018

 

Miedź Legnica - Piast Gliwice (18:00, Eurosport 2)

Górnik Zabrze - Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport)

 

Sobota, 6 października 2018

 

Pogoń Szczecin - Wisła Płock (15:30, Canal+ Sport / nSport+)

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Canal+ Sport)

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport)

 

Niedziela, 7 października 2018

 

Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin (15:30, Canal+ Sport)

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (15:30, Canal+)

Cracovia - Wisła Kraków (18:00, Canal+)

 

 

tr, ekstraklasa.org

 

 BILETY NA MECZ Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC

 

img
 







Poprzedni Następny

Mapa Strony