TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

01.08.2018

Terminarz: CLJ U-17

Poznaliśmy terminarz ogólny rundy jesiennej rozgrywek CLJ U-17 w sezonie 2018/2019. Gospodarze meczów ustalać będą terminów poszczególnych zawodów. Arka zagra w grupie B.

 

W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 (CLJ U-17) biorą udział 32 drużyny w 4 grupach po 8 zespołów wg następującego podziału terytorialnego:

 

Grupa A   -Łódzki  ZPN  -Mazowiecki  ZPN  -Podlaski  ZPN  -Warmińsko-Mazurski  ZPN
 
Grupa B   -Kujawsko-Pomorski  ZPN  -Pomorski  ZPN  -Wielkopolski  ZPN  -Zachodniopomorski  ZPN
 
Grupa C   -Dolnośląski  ZPN  -Lubuski  ZPN  -Opolski  ZPN  -Śląski  ZPN
 
Grupa D   -Lubelski   ZPN  -Małopolski  ZPN  -Podkarpacki  ZPN  -Świętokrzyski  ZPN   

 

  • po rozegraniu wszystkich meczów rundy jesiennej, drużyny które zajmą miejsca 7 i 8 w tabelach poszczególnych grup otrzymują status drużyn spadkowych i nie mogą uczestniczyć w rozgrywkach CLJ U-17 w rundzie wiosennej danego sezonu

  • awans do rozgrywek danej grupy CLJ U-17 w rundzie wiosennej uzyskują 2 kluby, wyłonione w wyniku meczów barażowych pomiędzy właściwymi terytorialnie dla danej grupy mistrzami lig wojewódzkich w tej kategorii wiekowej
 
  • po rozegraniu wszystkich meczów rundy wiosennej, mistrzowie poszczególnych grup awansują do Rundy Finałowej, w ramach której rozgrywane są:  1/2 Finału rozgrywek (mecz i rewanż) z udziałem mistrzów poszczególnych grup,  Finał (1 mecz) z udziałem zwycięzców meczów 1/2 Finału, rozgrywany na boisku wskazanym przez Departament Rozgrywek krajowych PZPN. Zestaw par i gospodarzy meczów wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN

  • drużyny biorące udział w rozgrywkach CLJ U-17 uprawnione są do wymiany siedmiu zawodników przez cały okres trwania gr

 

 

CLJ U-17 Gr. B Runda jesienna 2018/2019

Kolejka 1 - 18/19 sierpnia

MUKS CWZS Bydgoszcz

Arka Gdynia

Pogoń Szczecin

Błękitni Wronki

Lech Poznań

FASE Szczecin

Lechia Gdańsk

Warta Poznań

Kolejka 2 - 25/26 sierpnia

Arka Gdynia

Warta Poznań

FASE Szczecin

Lechia Gdańsk

Błękitni Wronki

Lech Poznań

MUKS CWZS Bydgoszcz

Pogoń Szczecin

Kolejka 3 - 1/2 września

Pogoń Szczecin

Arka Gdynia

Lech Poznań

MUKS CWZS Bydgoszcz

Lechia Gdańsk

Błękitni Wronki

Warta Poznań

FASE Szczecin

Kolejka 4  - 8/9 września

Arka Gdynia

FASE Szczecin

Błękitni Wronki

Warta Poznań

MUKS CWZS Bydgoszcz

Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin

Lech Poznań

Kolejka 5  - 15/16 września

Lech Poznań

Arka Gdynia

Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin

Warta Poznań

MUKS CWZS Bydgoszcz

FASE Szczecin

Błękitni Wronki

Kolejka 6 - 22/23 września

Arka Gdynia

Błękitni Wronki

MUKS CWZS Bydgoszcz

FASE Szczecin

Pogoń Szczecin

Warta Poznań

Lech Poznań

Lechia Gdańsk

Kolejka  7 - 29/30 września

Lechia Gdańsk

Arka Gdynia

Warta Poznań

Lech Poznań

FASE Szczecin

Pogoń Szczecin

Błękitni Wronki

MUKS CWZS Bydgoszcz

Kolejka 8 - 6/7 października

Arka Gdynia

MUKS CWZS Bydgoszcz

Błękitni Wronki

Pogoń Szczecin

FASE Szczecin

Lech Poznań

Warta Poznań

Lechia Gdańsk

Kolejka 9 - 13/14 października

Warta Poznań

Arka Gdynia

Lechia Gdańsk

FASE Szczecin

Lech Poznań

Błękitni Wronki

Pogoń Szczecin

MUKS CWZS Bydgoszcz

Kolejka 10 - 20/21 października

Arka Gdynia

Pogoń Szczecin

 

MUKS CWZS Bydgoszcz

Lech Poznań

Błękitni Wronki

Lechia Gdańsk

FASE Szczecin

Warta Poznań

Kolejka 11 - 27/28 października

FASE Szczecin

Arka Gdynia

Warta Poznań

Błękitni Wronki

Lechia Gdańsk

MUKS CWZS Bydgoszcz

Lech Poznań

Pogoń Szczecin

Kolejka 12 - 3/4 listopada

Arka Gdynia

Lech Poznań

Pogoń Szczecin

Lechia Gdańsk

MUKS CWZS Bydgoszcz

Warta Poznań

Błękitni Wronki

FASE Szczecin

Kolejka 13 - 10/11 listopada

Błękitni Wronki

Arka Gdynia

FASE Szczecin

MUKS CWZS Bydgoszcz

Warta Poznań

Pogoń Szczecin

Lechia Gdańsk

Lech Poznań

Kolejka 14 - 17/18 listopada

Arka Gdynia

Lechia Gdańsk

Lech Poznań

Warta Poznań

Pogoń Szczecin

FASE Szczecin

MUKS CWZS Bydgoszcz

Błękitni Wronki

 

 

 

źródło: Departament Rozgrywek Krajowych PZPN

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony