TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

21.07.2018

DobryKantor.pl dalej z Arką!

Kantor Internetowy DobryKantor.pl będzie dalej wspierał Arkę!.

 

To solidny i godny zaufania partner biznesowy działający na rynku wymiany walut już od 2012 roku.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/37512070_1797442273634945_8208252655269576704_n_aa8b48bc7e9e090992f3ef4b74d2b58e.jpg

Korzystając z usług firmy DobryKantor.pl:

  • Możesz w prosty sposób zarządzać swoim portfelem walutowym. Pracując nad systemem transakcyjnym, stawialiśmy przede wszystkim na szybkość, niezawodność i prostotę działania.

 

  • Czas to pieniądz, więc go szanujemy. Największa oferta banków w Polsce skutkuje najniższym, średnim czasem realizacji transakcji. Wszystkie przelewy do banków w Polsce są bezpłatne.

 

  • Nie przepłacasz. Kursy, które są dostępne dla naszych Klientów, są najlepsze na rynku. Nie ważne czy potrzebujesz na ratę kredytu, czy chcesz rozliczyć fakturę z zagranicznym kontrahentem – możesz mieć pewność, że wymieniając z nami zyskujesz. Za każdym razem, niezależnie od kwoty transakcji.

 

  • Wygodę warto docenić! Na DobryKantor.pl możesz zautomatyzować proces transakcji. Możesz ustawić automatyczną wymianę na konkretny dzień lub stworzyć własny cykl wymian. Możesz również wybrać kurs, po jakim chciałbyś wymienić – reszty przypilnuje automat.

 

  • Nie musisz znać się na walutach – proces zawierania transakcji jest przyjazny, nawet dla Klientów nieposiadających doświadczenia.

 

  • Możesz działać wtedy, kiedy Ci to pasuje! Mobilny dostęp do naszej platformy przez 24 godziny na dobę zapewnia Ci komfort i swobodę działania

Dziękujemy za zaufanie!

 

#ArkaRazem!
Poprzedni Następny

Mapa Strony