07.04.2018

Statystyka meczu Lechia - Arka.

To miały być kolejne derby z przełamaniem passy bez wygranej. Niestety po raz kolejny w Ekstraklasie się nie udało...

Wynik meczu został przesądzony już po 30 minutach, gdy Arka przegrywała 0:3.  Jeszcze tuż przed końcem pierwszej połowy Flavio Paixao zdobył swoją trzecią bramkę w tym meczu.

W 2 połowie Arka zdobyła 2 bramki, które zmniejszyły rozmiary porażki. Pierwsze trafienie zanotował w barwach Arki Enrique Esqueda, a Luka Zarandia zdobył pierwszą bramkę w lidze.

Teraz czas na rewanż. W wyniku rezultatów ostatniej kolejki dojdzie do niego już w następnej 31. kolejce w Gdyni!