03.12.2017

Zwycięski sparing juniorów młodszych.

Nasi juniorzy młodsi rozegrali sparing ze swoimi rówieśnikami z Widzewa Łódź. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem żółto-niebieskich 7:2 (1:1).

Juniorzy młodsi - sparing

Arka Gdynia - Widzew Łódź 7:2 (1:1)

Bramki: Zbiranek 4 (73', 75', 77', 80'), Bałdyga 14' , Sajda 46', Wojda 70' - 10', 43'

Arka: Lewandowski - Talaśka, Szaflarski, Wiśniewski, Janczak, Stępień (41' Urbański), Własny (63' Obłąkowski), Wojda (63' Ossowski), Bohm (41' Zbiranek), Bałdyga, (41' Sajda), Kamiński (63' Szwoch)

Sparing był dla trenerów okazją do sprawdzenia testowanych graczy. W naszej drużynie zagrali także dwaj zawodnicy z SI Arka - Własny i Kamiński. Mecz rozegrano w wymiarze 2x40 min.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Widzew objął prowadzenie w 10 min., ale już kilka minut później Arka doprowadziła do remisu. Na listę strzelców wpisał się Bałdyga. Po przerwie swoją bramkę zdobył inny z testowanych - Sajda. W 46 min. trafił on na 2:2, odpowiadając na drugiego gola dla rywali, który padł trzy minuty wcześniej.

W końcówce Arka pokazała swoją wyższość, zdobywając aż 5 bramek. Prowadzenie żółto-niebieskim dał w 70 min. Wojda, a później rzadko spotykanym wyczynem popisał się Zbiranek. Nasz zawodnik zdobył 4 bramki w zaledwie 7 minut i przypieczętował efektowne zwycięstwo naszego zespołu.