TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

25.11.2017

Piłkarze po meczu. Chcemy wygrać następne mecze!

Zupełnie zrozumiałe były świetne nastroje naszych zawodników, ale też zgodnie przyznali, że najwazniejsza jest kontynuacja skutecznej gry i dalsze zbieranie punktów, aby zimę spędzić w górnej połowie tabeli.

 

 

Luka Zarandia:

 

- To nie był łatwy mecz, ale próbowaliśmy grać swoje, realizować założenia taktyczne, które trenowaliśmy oraz korzystać ze stałych fragmentów gry. Poza tym ciężka praca i poświęcenie dołożyły się do dzisiejszego wyniku. Ostatnio zacząłem więcej pojawiać się na boisku, ale nasz trener zawsze próbuje dać szansę wszystkim zawodnikom. Dzisiaj padło na mnie i jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem zagrać i pomóc zespołowi w osiągnięciu dobrego wyniku. Jakkolwiek najważniejsze dzisiaj było zdobycie 3 punktów i to nam się udało. To nie ma znaczenia kto gra, bo jesteśmy wszyscy jedną drużyną.

 

Jeśli chodzi o pucharowy mecz z Chrobrym to nie wiem czy zagram i w sumie nie byłbym zaskoczony jeśli nie zagrałbym. Mamy dobrych zawodników na skrzydłach, a najważniejsze jest teraz awansować do kolejnej rundy.

 

Teraz po dwóch wygranych meczach ze Śląskiem i Sandecją liczymy na kolejne zwycięstwa, bo przed przerwą zimową najważniejsze jest, żeby być w czołowej ósemce.

 

 

Antoni Łukasiewicz:

 

- Wynik 5-0 może wskazywać na łatwe zwycięstwo, ale z perspektywy murawy było wiele znaków zapytania ze względu na silny deszcz przed meczem i nasiąknięte boisko. Jak przyjechaliśmy na stadion to woda stała w wielu miejscach na murawie, ale na szczęście w trakcie meczu wyglądało to lepiej.

 

Poza tym nie ma łatwych zwycięstw i tylko dzięki naszej postawie, koncentracji i determinacji udało się dobrze rozpocząć mecz. Później VAR nam trochę pomógł, ale to była ciężka praca całego zespołu.

 

 

Wiadomo, że zwycięstwa uskrzydlają i podnosi się pewność siebie. Mimo tego najważniejsze teraz jest, żebyśmy twardo stąpali po ziemi. Dzisiaj wszystko dla nas dobrze się ułożyło, ale to nie znaczy, że w kolejnych meczach też tak będzie. Na pewno celem jest, żeby wygrać kolejny mecz i rozpocząć kolejną fajną serię po dzisiejszym historycznym, najwyższym w historii zwycięstwie Arki w Ekstraklasie.

 

 

rozmawiał: mz 
Poprzedni Następny

Mapa Strony