14.10.2017

Piłkarze po meczu: Musimy być skuteczniejsi!

Mimo remisu na wyjeździe, w naszym obozie panuje spory niedosyt. Arka szybko straciła bramkę, lecz przed przerwą udało się odrobić straty. W 2 połowie mimo wielu dośrodkowań i kolejnych strzałów piłka nie trafiła już do siatki rywali.

Adam Marciniak:

Za mało mamy zwycięstw... Wiadomo, że lepiej iść cyklem wygrana przegrana, bo jest z tego więcej punktów. Pewnie, że nie jesteśmy zadowoleni.

Po kartce byłem bardzo zły. Głupia decyzja, bo pauzuję w następnym meczu. Rywal na pozycji nie śpi, będę kibicował Marcinowi w następnym meczu. Jak wykorzysta swoją szansę, to mogę się "przyspawać" na dłużej do ławki rezerwowych. Będę pracował na treningach, aby jak najszybciej wrócić do wyjściowej jedenastki.

Weszliśmy słabo w mecz, początek był słaby w naszym wykonaniu. Musimy przepracować te błędy. Mieliśmy dużo rzutów rożnych, musimy być skuteczniejsi. Trener nam o tym wspominał w szatni. W całym meczu było ich około 20, nawet kilka razy było blisko, ale jednak nic nie wpadło.

Damian Zbozień:

Źle weszliśmy w mecz, mogłem dalej wybić piłkę. Potem szybka akcja gospodarzy i straciliśmy bramkę. Pokrzyżowało nam to plany, bo ciężko jest wrócić do gry. Mieliśmy w pierwszej połowie dużo stałych fragmentów, byliśmy zdeterminowani, aby wyrównać i w końcu się to udało. Szkoda, że w drugiej połowie nic się nie udało strzelić. Za dużo tych remisów. Musimy coś zrobić żeby było lepiej.

Było trochę okazji, ale przeciwnicy nas analizują i wiedzą o naszych mocnych stronach. Dzisiaj było ich bardzo dużo i powinniśmy jedną z ich zamienić na bramkę. Teraz z pokorą musimy przyjąć ten remis i gromadzić dalej punkty. Jednak nie jesteśmy zadowoleni, że to jest tylko remis. Fajna jest passa bez porażki, ale musimy wygrywać.

Mateusz Szwoch:

Chyba mała to satysfakcja z tego wyniku. Dużo mieliśmy sytuacji, może nie stuprocentowych, ale cały czas byliśmy pod grą. Mieliśmy dużo stałych fragmentów gry, szkoda, że nic z tego nie wpadło.  Remis ze wskazaniem na nas... Trochę dużo już mamy tych remisów, ale nie ma co narzekać.

Sporo mieliśmy dośrodkowań, po pierwszej połowie 11, z tego co trener mówił w szatni. Niektóre były niezłe, czasami tak jest, że drużyna bardzo dobrze broni, a czasami coś spadnie i przypadkowo zagrana piłka wpada do siatki. Następnym razem będzie lepiej.

Jeśli chodzi o mój występ to myślę, że nie było źle. Wymagam do siebie więcej, ale też nie jestem bardzo krytyczny/. Ten mecz zaliczę do w miarę udanych. W ostatniej akcji zabrakło niewiele żeby strzelić gola.

Łukasz Piątek:

Początek był bardzo fajny w naszym wykonaniu, wyszliśmy wysoko, chcieliśmy zdobyć jak najszybciej bramkę. Potem oddaliśmy pole rywalom to spowodowało, że straciliśmy bramkę.

Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, chcieliśmy zgarnąć pełną pulę. Niestety zremisowaliśmy, ale jeżeli nie można wygrać, to trzeba potrafić zremisować.