TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

11.11.2007

Arka ponownie na paradzie!

Powoli staje się tradycją obecność kibiców Arki podczas Parady Niepodległości, która przemaszeruje ulicami Gdyni 11 listopada. Po raz drugi z rzędu to wydarzenie pokrywa się z wizytą naszej drużyny, a więc i naszych kibiców, w Poznaniu - z tą różnicą, że przed rokiem gościliśmy u Lecha, a tym razem zagramy z Wartą. Jesteśmy jednak głęboko przekonani, że znów Ci kibice, którzy nie udadzą się do stolicy Wielkopolski, przyjdą godnie zaprezentować naszą Arkę i po raz kolejny przypomnieć wszystkim gdynianom, że Gdynia i Arka stanowią jeden organizm, że żółto-niebiescy są jednym z wielu powodów do dumy naszego miasta!

Spotykamy się 11.11.2007 między godziną 11 a 11.30 na ulicy Starowiejskiej - między Dworcową a 3 Maja. Będzie tam harcerz z tabliczką "Arka Gdynia". Jeżeli ktoś będzie miał kłopot z jego odnalezieniem to wystarczy spytać jakiegokolwiek harcerza, a ten na pewno pomoże odnaleźć miejsce w kolumnie. Pokażmy,że jesteśmy częścią gdyńskiej społeczności. Stawmy się licznie, oczywiście w barwach klubowych!!Poprzedni Następny

Mapa Strony