04.03.2017

Zwycięskie sparingi juniorów.

Nasi juniorzy rozgrywali dziś mecze sparingowe. Starsi wysoko pokonali Myśliwiec Tuchomie 6:0 (2:0), a młodsi zremisowali z Pomorzaninem Gdynia 1:1 (1:1).

Junior Starszy (JA)

Arka - Myśliwiec Tuchomie 6:0 (2:0)

Bramki: Polański 2 (23', 28'), Łoś 3 (59' k., 62', 83), Szałecki 75'

Arka: Więckiewicz (60' Krzepisz), Kozakowski, Bednarski,  Manteufel, Polanski (46, Młyński ), Bugajewski (46' Gułajski), Nowicki  B., Nowakowski (46' Szałecki), Ryk (46' Sarnowski),  Łoś

Nasi juniorzy starsi, podobnie jak drugi zespół, odnieśli wysokie zwycięstwo na koniec zimowych przygotowań. W starciu z Myśliwcem Tuchomie zdobyli 6 bramek, a dorobkiem strzeleckim podzieliło się trzech zawodników. Po pierwszej połowie żółto-niebiescy prowadzili 2:0, a obie bramki zdobył Adrian Polański, który trafił do siatki w 23 i 28 min. spotkania. Po przerwie w roli głównej wystąpił natomiast Jan Łoś. Nasz napastnik w niespełna 25 minut skompletował hat-trick. W 59 min. wykorzystał rzut karny, a następnie pokonał bramkarza rywali jeszcze w 62 i 83 min. gry. Jego bramki przedzieliło jeszcze trafienie Dawida Szałeckiego w 75 min.

Za tydzień podopieczni trenera Jakuba Frydrycha wracają do walki o punkty w Centralnej Lidze Juniorów. W sobotę (11.03) zmierzą się na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra.

Junior młodszy (JB)

Arka - Pomorzanin Gdynia 1:1 (1:1)

Bramki: Szopa 36' - 43'

Arka: Schwarz, Szopa(46' Lewiński), Matejek (46' Cierocki), Matys (46' Lisiecki), Grądziel (46' Kasprowicz), Markiewicz, Poręba (46' Kreft), testowany (46' Wiśniewski), Rumiński (46' A.Szwoch), Pek (46' Wojtkowski), Ziemann (46' Komsta)

Wynik meczu naszych juniorów młodszych z Pomorzaninem Gdynia został ustalony jeszcze przed przerwą. W 36 min. prowadzenie dla żółto-niebieskich uzyskał Krystian Szopa. Goście zdołali jednak szybko odpowiedzieć i w 43 min. zdobyli wyrównującą bramkę. Po zmianie stron żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza rywali i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.