18.02.2017

Arka II przegrała w sparingu.

Arka II rozegrała na stadionie rugby mecz sparingowy z III-ligowym Huraganem Morąg. Wyżej notowani goście wygrali 3:0 (2:0).

Arka II - Sparing nr 3

Arka II Gdynia - Huragan Morąg 0:3 (0:2)

Bramki: 18', 28', 56'

Arka II: Moczadło - Gębiś (46' Babiński), Pasieka, Kaszorek (60' Lengiewicz), Krakowiak - M.Olszewski, Sikorski - Łyszyk, Hołtyn (46' Affled), Gabor - Sz.Nowicki (46' Ziarkowski)

Na Narodowym Stadionie Rugby padły trzy bramki, niestety wszystkie dla grającego na co dzień w grupie pierwszej III ligi (10 miejsce po rundzie jesiennej) zespołu z Morąga. Do przerwy goście prowadzili 2:0 po golach zdobytych w 18 i 28 min. spotkania. Po przerwie, a dokładnie w 56 min., Huragan strzelił trzecią bramkę i ustalił wynik meczu.

Rozgrywki IV ligi w grupie pomorskiej startują w weekend 11-12 marca. Do tego czasu Arka II rozegra jeszcze dwa sparingi. W przyszłą sobotę zagrają z innym zespołem z  "grupy pomorskiej" KP Starogard.