Arka II Gdynia zremisowała w sparingu z Orkanem Rumia 1:1 (0:1).

Arka II - Sparing nr 2

Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1:1 (0:1)

Bramki: Gabor 67' - 12'

Arka II: Moczadło - Babiński (46' Gębiś), Pasieka (46' Lengiewicz), Chmielnicki (46' Kaszorek), Krakowiak (70' Gniadecki) - Łyszyk (70' Chmielnicki), Hołtyn (70' Pasieka) - Gabor (70' Babiński), Affeld (70' Ziarkowski), Gniadecki (46' Siejak) - Ziarkowski (46' Sz.Nowicki)

Młodzi źółto-niebiescy rozegrali drugi mecz sparingowy w trakcie zimowych przygotowań. W zeszłym tygodniu pokonali KS Chwaszczyno 3:0, a dziś ich rywalem był występujący, podobnie jak nasz zespół, w grupie pomorskiej IV ligi Orkan Rumia.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości, którzy w 12 min. trafili do siatki. Po przerwie do wyrównania doprowadził Mikołaj Gabor. Więcej bramek nie oglądaliśmy i mecz zakończył się remisem 1:1.

Kolejny sparing podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego rozegrają 18 lutego z Huraganem Morąg (III liga).