28.01.2017

Remisy juniorów w sparingach.

Nasi juniorzy rozegrali pierwsze mecze sparingowe. Starsi zmierzyli się z IV-ligowym Orkanem Rumia, a młodsi z Lechią Gdańsk (juniorzy starsi). W obu spotkaniach padł remis 2:2.

Juniorzy starsi (JA)

Arka Gdynia - Orkan Rumia 2:2 (2:2)

Bramki: Ryk 6', Kozakowski 32' - 18', 36'

Arka (1 połowa): Krzepisz - Manteufel, Bednarski, Kozakowski, Grabowski, Ryk, Łoś, Bugajewski, Sarnowski, B.Nowicki, Szałecki

Arka (2 połowa): Krzepisz - Wieczorek, Bolok, zaw. testowany, Zengierski, Nowakowski, Kozakowski, Klecha, Polański, Ryk, Kafka

Podopieczni trenera Jakuba Frydrycha zmierzyli się w Gdyni z występującym w IV lidze Orkanem Rumia. Żółto-niebiescy dwukrotnie obejmowali prowadzenie po golach Oskara Ryka (6 min.)  i Macieja Kozakowskiego z rzutu wolnego (32 min.). Rywale za każdym razem byli jednak w stanie doprowadzić do wyrównania. Po przerwie żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki i mecz zakończył się remisem 2:2.

Kolejny sparing młodzi żółto-niebiescy rozegrają w przyszłą sobotę z Dragonem Bojano (seniorzy).

Juniorzy młodsi (JB)

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2:2 (1:0)

Bramki: Mateusz Bachleda 30', Szwoch 53' - 65', 67'

Juniorzy młodsi Arki w swoim pierwszym sparingu zagrali z juniorami starszymi Lechii Gdańsk. Pierwsza połowa tego meczu zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem żółto-niebieskich. W 30 min. bramkarza zespołu z Gdańska pokonał Mateusz Bachleda. W 53 min. prowadzenie Arki podwyższył Artur Szwoch. Rywale zdołali jednak odpowiedzieć i doprowadzili do remisu po bramkach zdobytych w 65 i 67 min. spotkania.

Kolejny sparing podopieczni trenera Krzysztofa Janczaka rozegrają w przyszłą niedzielę (5 lutego). Ich przeciwnikiem będzie zespół KS Chwaszczyno II.