TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

10.08.2016

Sparing juniorów młodszych.

Bardzo pożyteczne 2 sparingi zagrają juniorzy młodsi z rówieśnikami SMS Łódź. Zespół Arki podzielony został na dwie grupy. Pierwszy mecz kontrolny odbył się dzisiaj na Witominie.

 

Arka Gdynia - SMS Łódź  2:3 (0:2)

Bramki:  Łoś 50', Blok 72' - 14', 24' 47'  


Arka: Knut, Szopa (60' Bachleda Maciej), Kasprowicz, Blok, Bachleda Maciej (41' Bachleda Mateusz), Sobczak (75' Szopa), Szałecki, Gułajski, Młyński, Pek, Łoś
 
 
Mecz był prowadzony w szybkim tempie. W pierwszej połowie lekką przewagę posiadali goście, którzy wykorzystali błędy Arki w grze obronnej. W drugiej pomimo szybko straconej bramki na 3:0, Arkowcy grali ambitnie i stwarzali sytuacje bramkowe, które przyniosły efekty.

 

W 50 min.  sytuację sam na sam wykorzystał Łoś, a w 72 min.  po rzucie rożnym bramkę zdobył Blok.
 

Trener Krzysztof Janczak:

 

Jesteśmy na etapie budowy grupy juniorów młodszych. Do chłopców, którzy przeszli z SI Arka dołączyła grupa zawodników testowanych. Potrzeba jeszcze trochę czasu, aby wszystko zaskoczyło. Na pewno dzisiaj popełniliśmy kilka blędów przy wyprowadzeniu piłki, ale na błędach Ci młodzi zawodnicy się jeszcze uczą. Budujące w dzisiejszym sparingu były charakter i ambicja chłopaków.  Pomimo wyniku 0:3, doprowadzili do rezultatu 2:3 i bliscy byli remisu.

 

W czwartek druga grupa rozegra mecz kontrolny z tym samym przeciwnikiem o godz. 11:30.

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony