TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.08.2016

CLJ: Juniorzy starsi zaczynają sezon.

W najbliższą sobotę (13.08) o godz. 12.00 pierwszy mecz w Centralnej Lidze Juniorów w nowym sezonie rozegrają nasi juniorzy starsi. Podopieczni trenera Jakuba Frydrycha zmierzą się na wyjeździe z FC Wrocław Academy.

 

Dla obu zespołów będzie to inaugracja rywalizacji ligowej w sezonie 2016/17. Mecz 1 kolejki Arka - Bałtyk Koszalin na prośbę gości został bowiem przełożony na  środę 17 sierpnia, na godzinę 13.00. Nasi zawodnicy rozegrali wówczas grę wewnętrzną.

 

Z kolei nasi sobotni rywale mecz w ramach 1 kolejki rozegrają 17 sierpnia.

 

Centralna Liga Juniorów - 2 kolejka

 

FC Wrocław Academy - Arka Gdynia, sobota (13.08) godz. 12.00

 

Tabela CLJ- Grupa Zachodnia.

 

 

Trener Jakub Frydrych jest optymistą:

 

Nasze cele będą uzależnione od kadry jaką będziemy dysponowali. Wszyscy zawodnicy trenujący w drugim zespole mogą występować także w Centralnej Lidze Juniorów. Jeśli miałbym ich do dyspozycji w każdym spotkaniu jestem przekonany, że stać tych chlopaków na pierwszą trójkę. Priorytetem jest ogrywanie się młodych zawodników w piłce seniorskiej, aby to przejście między piłką juniorską i seniorską było płynniejsze. Porównując ubiegłe lata wiemy, że możemy wygrać z każdą drużyną, jednak aby tak było, kadra musi być bardziej stabilna. Według mojej oceny powinniśmy znajdować się w czołówce klubów grupy Zachodniej.   

 

Przypominamy kadrę:

 

Bramkarze: M.Krzepisz (98)

 

Obrońcy: K.Bednarski (99), M.Czaja (98), P.Grabowski (99), M.Kozakowski (99), M.Manteufel (99), A.Polański (99), P.Skierka (99), B.Wieczorek (99)

 

Pomocnicy: O.Bugajewski (99), D.Gniadecki (99), W.Kafka (00), M.Klecha (99), M.Nowakowski (99), B.Nowicki (99), O.Ryk (99), K.Zengierski (98), K.Ziarkowski (98)

 

Napastnicy: D.Sarnowski (99)

 

 tr,kk
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia