22.05.2016

Statystyka meczu Arka - Chojniczanka.

Arka miała zdobyć przynajmniej punkt, aby zapewnić sobie wygraną w lidze. Tak się stało po remisie 0:0 z walczącą o utrzymanie Chojniczanką.

W pierwszej połowie nie mieliśmy zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Zespoły oddały po 4 strzały, w tym jeden celny goście. Na posterunku był Konrad Jałocha.

Goście częściej faulowali i kilka razy musiał reagować sztab medyczny Arki.

W 2 połowie było podobnie, a najbardziej ucierpiał w jednym ze starć Alan Fialho.  W 2 części doczekaliśmy się celnych strzałów Arki, a najlepszą okazję miał Gaston Sangoy.

Mimo zmian i prób pokonania bramkarza rywali do końca wynik się nie zmienił.

Tym samym seria Arki wydłużyła się już do 18 spotkań bez porażki.