02.05.2016

Grali wypożyczeni.

Grali wypożyczeni z Arki zawodnicy.

90 minut w zespole lidera 2 ligi Stali Mielec zaliczył Robert Sulewski. Jego zespół po 2 porażkach tym razem wygrał u siebie 3:0 z Nadwiślanem Góra.

Ważny dla układu dolnej części tabeli mecz przegrał w 2 lidze Gryf Wejherowo, który uległ w Bytomiu Polonii 0:2. 90 minut w barwach Gryfa Wejherowo zagrał Maciej Dampc. Od 80 min. na boisku pojawił się Przemek Szur, który dostał żółtą kartkę. Od 38 minuty grał Dawid Tomczak.

3 ligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki z Dawidem Kędrą w bramce zremisował 0:0 w Radomiu z Bronią. Sebastian Szerszeń grał  78  minut.  Świt spadł na 8 miejsce zagrożone spadkiem.

W 4 lidze Pogoń Lębork w meczu na szczycie  z Rodłem Kwidzyn przegrała 0:2 i traci teraz do rywala 1 punkt. Maciej Wardziński grał 64 minuty.