25.04.2016

Grali wypożyczeni: Urodzinowa bramka Wardzińskiego.

Grali wypożyczeni z Arki zawodnicy.

Tym razem lider 2 ligi Stali Mielec (Robert Sulewski)  otrzymała punkty walkowerem za mecz z wycoanym z rozgrywek Okocimskim Brzesko.

90 minut w barwach Gryfa Wejherowo zagrał Maciej Dampc,  od 58 minuty na boisko wszedł Dawid Tomczak. Gryf przegrał u siebie z GKS Tychy 0:1 i zajmuje 17 miejsce mając 5 punktów straty do Polonii Bytom.

3 ligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował u siebie z Nerem Poddębice 0:0. 90 minut grał Dawid Kędra.  Sebastian Szerszeń grał  84 minuty.  Świt zajmuje 7 miejsce mając 1 punkt przewagi nad strefą spadku.

W 4 lidze Pogoń Lębork pokonała 3:0 Gedanię Gdańsk. Maciej Wardziński obchodzący w sobotę 22 urodziny zdobył pierwszą bramkę w meczu. Maciek grał 75 minut. Pogoń przy porażce Rodła Kwidzyń objęla prowadzenie w tabeli. Za tydzień mecz na szczycie w Kwidzynie!