TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.03.2016

23 kolejka za nami: Równy krok liderów!

Świąteczna kolejka rozpoczęła się już w ub. czwartek, a zakończyła wczoraj. Równy krok zrobiły prowadzące w tabeli  Wisła Płock i Arka. Jako jedyne wygrały w tej kolejce na wyjazdach. Arka pokonała w Kluczborku MKS, a Wisła w Bełchatowie GKS po 2:0.

 

Paweł Abbott zrównał się z liderem tabeli strzelców i mamy nadzieje,że nie powiedział ostatniego słowa!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A3482_e7825a3fb69f41be0fc5f9093e0893e0.jpg

 

Grupa pościgowa poniosła porażki. Zawisza w Nowym Sączu 0:4, a Zagłębie w Siedlcach z Pogonią 2:3. To kolejny rywal naszego zespołu . W piątek o 18.00 na Stadionie Miejskim.

 

Ścisk na dole tabeli. Kolejne punkty zdobyła Olimpia Grudziądz, która wygrała z Chrobrym 2:1. W 3 meczach mieliśmy podział punktów. Stomil – Wigry 2:2, Drutex-Bytovia – Chojniczanka 1:1, Miedź – Katowice 1:1.

 

Rozwój Katowice otrzymał 3 punkty za walkower i nadal jest nad kreską.

 

 

 Wyniki 23 kolejki 1 ligi:

 

26 marca 2016, 15:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)
MKS Kluczbork 0-2 Arka Gdynia
Paweł Abbott 3, Michał Marcjanik 64

Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 25. Bartosz Brodziński, 7. Łukasz Uszalewski (46, 20. Kamil Nitkiewicz) - 6. Michał Szewczyk, 10. Tomasz Swędrowski, 77. Sebastian Deja, 5. Rafał Niziołek, 21. Kamil Kuczak (46, 27. Piotr Madejski) - 19. Maciej Kowalczyk.

Arka: 13. Konrad Jałocha - 2. Tadeusz Socha, 3. Krzysztof Sobieraj, 29. Michał Marcjanik, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz, 20. Yannick Kakoko (77, 14. Michał Nalepa), 10. Mateusz Szwoch (86, 11. Rafał Siemaszko), 7. Dariusz Formella - 9. Paweł Abbott (79, 17. Gastón Sangoy).

żółte kartki: Brodziński, Niziołek, Ganowicz - Szwoch.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1420.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

24 marca 2016, 18:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 1-1 Chojniczanka Chojnice
Charles Nwaogu 37 - Maciej Rogalski 71

Bytovia: 87. Gerard Bieszczad - 22. Wojciech Wilczyński, 3. Łukasz Wróbel, 26. Arkadiusz Czarnecki, 2. Marek Opałacz, 24. Omar Monterde (87, 15. Artur Formela) - 6. Michał Rzuchowski, 20. Bartłomiej Poczobut, 29. Jakub Serafin - 13. Charles Nwaogu (82, 10. Michał Jakóbowski), 28. Kamil Wacławczyk (77, 9. Mariusz Kryszak).

Chojniczanka: 12. Artur Haluch - 2. Marcin Biernat, 23. Damian Garbacik, 4. Piotr Kieruzel (46, 8. Maciej Rogalski), 6. Przemysław Pietruszka - 11. Daniel Feruga (82, 21. Łukasz Kosakiewicz), 17. Paweł Zawistowski, 15. Przemysław Czerwiński, 13. Maciej Kostrzewa, 7. Rafał Grzelak - 3. Marcin Krzywicki (60, 20. Patryk Mikita).

żółte kartki: Feruga, Kieruzel.

sędziował: Michał Mularczyk (Skierniewice).
widzów: 880.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

25 marca 2016, 18:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-1 GKS Katowice
Tadas Labukas 44 - Krzysztof Wołkowicz 80

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski (27, 6. Błażej Telichowski), 5. Artjom Artjunin - 20. Adrian Łuszkiewicz, 21. Damian Rasak, 7. Łukasz Garguła, 4. Wojciech Łobodziński, 9. Tadas Labukas (87, 18. Bartosz Ślusarski) - 10. Igor Subbotin (75, 29. Marcin Garuch).

GKS: 96. Mateusz Kuchta - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 3. Marcin Flis (63, 19. Paweł Szołtys) - 8. Maciej Bębenek, 28. Povilas Leimonas (66, 22. Tomasz Zahorski), 23. Łukasz Pielorz, 20. Sławomir Duda (78, 77. Patryk Szymański), 33. Adrian Frańczak - 11. Krzysztof Wołkowicz.

żółte kartki: Subbotin - Flis, Duda, Pielorz.

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
widzów: 1944.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

26 marca 2016, 12:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2-2 Wigry Suwałki
Grzegorz Lech 2, Rafał Kujawa 8 - Bartłomiej Kalinkowski 14, Kamil Adamek 77

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir, 7. Paweł Głowacki (84, 21. Łukasz Jegliński), 20. Piotr Klepczarek, 5. Grzegorz Lech (89, 22. Tsubasa Nishi), 8. Piotr Głowacki (60, 9. Łukasz Suchocki) - 88. Rafał Kujawa.

Wigry: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 31. Martin Baran, 3. Artur Bogusz - 15. Damian Kądzior, 18. Bartłomiej Kalinkowski (75, 29. Marko Brtan), 11. Omar Santana, 25. Damian Gąska (85, 10. Dawit Makaradze), 27. Mateusz Żebrowski (46, 24. Kamil Zapolnik) - 28. Kamil Adamek.

żółte kartki: Piotr Głowacki, Remisz, Klepczarek, Lech - Wichtowski, Baran, Bartkowski, Santana.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 2100.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

26 marca 2016, 12:10 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 3-2 Zagłębie Sosnowiec
Mariusz Rybicki 7, Kamil Jonkisz 9, Mateusz Żytko 76 (k) - Robert Bartczak 63, Jakub Arak 90

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński (86, 27. Rafał Maćkowski), 3. Rafał Zembrowski, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 26. Dawid Dzięgielewski (67, 20. Bartosz Osoliński), 25. Rafał Augustyniak, 7. Daniel Dybiec, 10. Mariusz Rybicki (82, 15. Adam Duda), 11. Kamil Jonkisz - 19. Daniel Gołębiewski.

Zagłębie: 1. Matko Perdijić - 7. Marcin Sierczyński, 5. Dimityr Wezałow, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 8. Robert Bartczak, 29. Łukasz Matusiak, 6. Grzegorz Fonfara (80, 21. Jakub Wilk), 9. Michał Fidziukiewicz, 19. Martin Pribula - 87. Adrian Paluchowski (80, 18. Jakub Arak).

żółte kartki: Zembrowski, Gołębiewski, Augustyniak, Duda - Paluchowski, Sierczyński.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 2455. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

26 marca 2016, 13:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 4-0 Zawisza Bydgoszcz
Maciej Małkowski 13 (k), 54, 59, Bartłomiej Dudzic 84

Sandecja: Łukasz Radliński - Przemysław Szarek, Dawid Szufryn, Martin Cseh, Kamil Słaby - Bartłomiej Dudzic, Matej Náther (52 Bartłomiej Kasprzak), Grzegorz Baran, Wojciech Trochim (77 Dawid Janczyk), Maciej Małkowski - Filip Piszczek (69 Arkadiusz Aleksander).

Zawisza: Damian Węglarz - Sebastian Kamiński, Jean-Yves M'voto, Piotr Stawarczyk, Blažo Igumanović - Wasił Panajotow, Maciej Kona (44 Mica), Gal Arel (57 Karol Danielak), Karol Angielski (74 Arkadiusz Gajewski), Jakub Smektała - Szymon Lewicki.

żółte kartki: Małkowski, Szarek - Kona, Stawarczyk, Igumanović.

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 1176.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

26 marca 2016, 14:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 2-1 Chrobry Głogów
Marcin Kaczmarek 63 (k), 85 - Łukasz Szczepaniak 38

Olimpia: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 19. Mariusz Malec, 6. Adam Banasiak (71, 7. Patryk Skórecki) - 9. Marcin Kaczmarek, 14. Dariusz Kłus, 27. Jakub Szarpak (61, 11. Marcin Smoliński), 99. Sebastian Bartlewski (83, 17. Oskar Trzepacz), 16. Piotr Darmochwał - 12. Nildo.

Chrobry: 27. Karol Szymański - 26. Robert Pisarczuk (88, 11. Paweł Wojciechowski), 93. Mateusz Długołęcki, 20. Gracjan Horoszkiewicz, 22. Adam Samiec - 9. Bartosz Machaj (71, 23. Dominik Kościelniak), 89. Mateusz Machaj, 25. Szymon Drewniak, 2. Łukasz Szczepaniak, 10. Marcel Gąsior (75, 14. Patryk Malinowski) - 18. Maciej Górski.

żółte kartki: Kaczmarek - Pisarczuk, Szczepaniak.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

28 marca 2016, 20:30 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 0-2 Wisła Płock
Arkadiusz Reca 2, Dimityr Ilijew 82

Bełchatów: 22. Maciej Krakowiak - 18. Lukas Klemenz, 42. Seweryn Michalski, 5. Václav Cverna, 8. Lukáš Kubáň - 11. Łukasz Wroński (37, 9. Alen Ploj), 20. Patryk Rachwał (76, 10. Dawid Flaszka), 4. Damian Szymański, 16. Aghwan Papikjan (79, 15. Hieronim Gierszewski), 7. Petr Zapalač - 23. Cezary Demianiuk.

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 95. Patryk Stępiński - 7. Damian Piotrowski (72, 16. Fabian Hiszpański), 89. Wojciech Łuczak (63, 23. Piotr Mroziński), 21. Maksymilian Rogalski, 41. Dimityr Ilijew, 9. Arkadiusz Reca (80, 10. Jakub Bąk) - 11. Mikołaj Lebedyński.

żółte kartki: Kubáň, Zapalač.

sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
widzów: 2004.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

Rozwój - Dolcan 3:0 v.o.

 

tr, składy źródło: 90minut.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony