TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

14.03.2016

21 kolejka za nami: Liderzy na remis.

21 kolejka spotkań zachowała status quo. Wszystkie czołowe drużyny zdobyły po 1 punkcie. W bezpośredniej konfrontacji w Gdyni  Arka przy rekordowej widowni podzieliła się punktami z Zagłębiem Sosnowiec.

 

Mecz trzymał w napięciu do końca. Arka przegrywała dwa razy. Najpierw wyrównał niezawodny Paweł Abbott, a w doliczonym czasie gry bramkę zdobył Dariusz Formella.

 

Wisła Płock w sobotę po remisie 0:0 w Siedlcach  odzyskała prowadzenie w tabeli. Punkt zdobył także Zawisza, który podzielił się punktami z Miedzią w Legnicy. W tym meczu trwała walka do końca, mnóstwo sytuacji miały oba zespoły, ale skończyło się na 1:1.  

 

Punktowały zespoły z dołu tabeli. Olimpia Grudziądz zdobyła cenne 3 punkty wygrywając 1:0  z Chojniczanką, a Rozwój Katowice pokonując 2:1 Stomil Olsztyn.

 

Była to kolejka remisów. Punktami podzieliły się także Bełchatów z Chrobrym 1:1, oraz Drutex-Bytovia z Wigrami.

 

 

Wyniki 21 kolejki 1 ligi:

 

11 marca 2016, 20:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Paweł Abbott 25, Dariusz Formella 90 - Krzysztof Sobieraj 8 (s), Michał Fidziukiewicz 76

Arka: 13. Konrad Jałocha - 32. Przemysław Stolc, 3. Krzysztof Sobieraj, 33. Alan, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz (84, 28. Grzegorz Tomasiewicz), 14. Michał Nalepa (61, 20. Yannick Kakoko), 10. Mateusz Szwoch (70, 11. Rafał Siemaszko), 7. Dariusz Formella - 9. Paweł Abbott.

Zagłębie: 12. Wojciech Fabisiak - 6. Grzegorz Fonfara, 5. Dimityr Wezałow, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 16. Dawid Ryndak (46, 8. Robert Bartczak), 29. Łukasz Matusiak, 14. Carles Martínez (64, 9. Michał Fidziukiewicz), 17. Sebastian Dudek, 19. Martin Pribula - 18. Jakub Arak (77, 21. Jakub Wilk).

żółte kartki: Formella, Sobieraj - Martínez.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 8602.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

11 marca 2016, 20:00 - Katowice (Stadion Miejski)
Rozwój Katowice 2-1 Stomil Olsztyn
Przemysław Gałecki 61 (k), Adam Czerkas 68 - Paweł Głowacki 82

Rozwój: 22. Wojciech Pawłowski - 17. Wojciech Król, 2. Robert Menzel, 13. Przemysław Gałecki, 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomasz Wróbel (85, 24. Raúl González), 4. Bartosz Jaroszek, 26. Konrad Nowak, 19. Tomasz Szatan (90, 3. Dawid Domański), 21. Patryk Kun - 7. Adam Czerkas (75, 23. Adam Żak).

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (60, 8. Piotr Głowacki), 21. Łukasz Jegliński (79, 77. Paweł Łukasik), 20. Piotr Klepczarek, 5. Grzegorz Lech (74, 7. Paweł Głowacki), 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa.

żółte kartki: Król, Jaroszek, Nowak - Jegliński, Paweł Głowacki.
czerwona kartka: Wojciech Król (81. minuta, Rozwój, za brutalny faul).

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 821.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12 marca 2016, 16:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 0-0 Wigry Suwałki

Bytovia: 87. Gerard Bieszczad - 4. Mateusz Janeczko, 3. Łukasz Wróbel, 26. Arkadiusz Czarnecki, 2. Marek Opałacz, 17. Artur Wojach (70, 8. Chris Jastrzembski) - 14. Mateusz Klichowicz, 6. Michał Rzuchowski, 20. Bartłomiej Poczobut (70, 24. Omar Monterde), 10. Michał Jakóbowski (85, 13. Charles Nwaogu) - 11. Janusz Surdykowski.

Wigry: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 32. Martin Baran, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 25. Damian Gąska, 29. Marko Brtan (46, 8. Aleksandar Atanacković), 18. Bartłomiej Kalinkowski, 11. Omar Santana (62, 9. Miłosz Kozak), 15. Damian Kądzior (80, 24. Kamil Zapolnik) - 28. Kamil Adamek.

żółte kartki: Wróbel, Poczobut - Bogusz, Brtan.

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12 marca 2016, 17:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 1-1 Chrobry Głogów
Aghwan Papikjan 81 - Szymon Drewniak 90

Bełchatów: 22. Maciej Krakowiak - 18. Lukas Klemenz, 42. Seweryn Michalski, 5. Václav Cverna, 8. Lukáš Kubáň - 11. Łukasz Wroński (90, 30. Albin Maciejewski), 20. Patryk Rachwał, 4. Damian Szymański (88, 25. Piotr Witasik), 16. Aghwan Papikjan (83, 15. Hieronim Gierszewski), 7. Petr Zapalač - 10. Dawid Flaszka.

Chrobry: 27. Karol Szymański - 16. Michał Ilków-Gołąb, 13. Kevin Lafrance, 20. Gracjan Horoszkiewicz, 22. Adam Samiec - 9. Bartosz Machaj (60, 23. Dominik Kościelniak), 25. Szymon Drewniak, 14. Patryk Malinowski (86, 26. Robert Pisarczuk), 10. Marcel Gąsior, 17. Damian Sędziak (75, 11. Paweł Wojciechowski) - 18. Maciej Górski.

żółte kartki: Zapalač - Lafrance.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 2012.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12 marca 2016, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-0 Chojniczanka Chojnice
Nildo 56

Olimpia: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 19. Mariusz Malec, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek (90, 7. Patryk Skórecki), 14. Dariusz Kłus, 8. Kamil Kurowski (83, 18. Maciej Wolski), 99. Sebastian Bartlewski, 6. Adam Banasiak (72, 16. Piotr Darmochwał) - 12. Nildo.

Chojniczanka: 1. Damian Podleśny - 25. Wojciech Lisowski (62, 11. Daniel Feruga), 2. Marcin Biernat, 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 21. Łukasz Kosakiewicz, 5. Paweł Zawistowski, 13. Maciej Kostrzewa, 10. Andrzej Rybski (62, 20. Patryk Mikita), 8. Maciej Rogalski - 9. Marcin Krzywicki (77, 15. Przemysław Czerwiński).

żółte kartki: Zawistowski, Lisowski, Pietruszka, Biernat.
czerwona kartka: Przemysław Pietruszka (90. minuta, Chojniczanka, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12 marca 2016, 17:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-0 Wisła Płock

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 27. Rafał Maćkowski (58, 11. Kamil Jonkisz), 13. Kamil Dmowski (68, 20. Bartosz Osoliński), 23. Rafał Augustyniak, 10. Mariusz Rybicki (77, 19. Daniel Gołębiewski), 24. Damian Świerblewski - 15. Adam Duda.

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 95. Patryk Stępiński - 7. Damian Piotrowski (72, 16. Fabian Hiszpański), 89. Wojciech Łuczak, 21. Maksymilian Rogalski, 41. Dimityr Ilijew (89, 33. Lukáš Kubus), 9. Arkadiusz Reca - 11. Mikołaj Lebedyński (60, 19. Emil Drozdowicz).

żółte kartki: Wrzesiński, Dmowski, Augustyniak, Chyła - Rogalski, Hiszpański.

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
widzów: 2467.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12 marca 2016, 18:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)
MKS Kluczbork 1-2 GKS Katowice
Sebastian Deja 51 - Bartosz Iwan 3, Krzysztof Wołkowicz 24

MKS: 30. Krystian Rudnicki - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 26. Bartosz Brodziński, 7. Łukasz Uszalewski - 6. Michał Szewczyk, 25. Piotr Kasperkiewicz (46, 77. Sebastian Deja), 13. Marcin Nowacki (70, 23. Michał Kojder), 5. Rafał Niziołek, 21. Kamil Kuczak - 19. Maciej Kowalczyk (74, 8. Piotr Giel).

GKS: 96. Mateusz Kuchta - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 3. Marcin Flis - 8. Maciej Bębenek (90, 77. Patryk Szymański), 23. Łukasz Pielorz, 25. Filip Burkhardt (81, 20. Sławomir Duda), 38. Bartosz Iwan (67, 28. Povilas Leimonas), 11. Krzysztof Wołkowicz - 7. Grzegorz Goncerz.

żółte kartki: Ganowicz, Deja - Práznovský, Leimonas, Flis.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

13 marca 2016, 12:45 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-1 Zawisza Bydgoszcz
Artjom Artjunin 42 - Karol Angielski 55

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 5. Artjom Artjunin - 4. Wojciech Łobodziński, 21. Damian Rasak, 7. Łukasz Garguła, 17. Petteri Forsell, 99. Marek Gancarczyk (70, 29. Marcin Garuch) - 9. Tadas Labukas (88, 18. Bartosz Ślusarski).

Zawisza: 1. Łukasz Sapela - 28. Sebastian Kamiński, 6. Jean-Yves M'voto, 2. Piotr Stawarczyk, 13. Sylwester Patejuk (80, 23. Jakub Łukowski) - 8. Karol Danielak (27, 10. Mica), 14. Kamil Drygas, 18. Gal Arel, 7. Jakub Smektała, 25. Damian Michalik (54, 19. Blažo Igumanović) - 24. Karol Angielski.

żółte kartki: Stasiak - Kamiński.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 1600.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dolcan - Sandecja 0:3 v.o.

 

 SPONSORZY MECZU Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/multilo_a780567387e58808b7dcfd04df5be52a.jpg

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/port_trawa_6509a17bc3817c23161c708053a8c709.jpg

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony