27.02.2016

Drugi zespół wygrywa w sparingu.

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Arka II Gdynia pokonala Anioły Garczegorze 3:0 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Hebel, Czapłygin oraz Węsierski.

Rezerwy - sparing nr 5

Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 3:0 (1:0)

Bramki: Hebel 26', Czapłygin 47, Węsierski 63'

Arka II: Kotkowski - Izdebski, Lisowski, Niciński, Krakowiak - Kupczyk (46' Kłosowski), Regulski, Hebel, Stepnowski (65' Foks), Bach (46' Czapłygin) - Węsierski (70' Wośk)

Wynik spotkania otworzył w 26 min. gry Maksymilian Hebel. Trenujący na codzień z pierwszym zespołem pomocnik popisał się precyzyjnym strzałem z lewej strony w długi róg bramki gości. Jednobramkowe prowadzenie Arki II utrzymało się do końca pierwszej połowy.

Zaraz po przerwie żółto-niebiescy zdobyli drugą bramkę. W 47 min. na listę strzelców wpisał się Mateusz Czapłygin, który strzałem lewą nogą pokonał bramkarza. Końcowy rezultat ustalił w 63 min. Mateusz Węsierski wykorzystując sytuację "sam na sam" po prostopadłym podaniu Hebla.

W nastepną sobotę nasz drugi zespół rozegra ostatni mecz kontrolny w trakcie zimowych przygotowań, tym razem z Gedanią Gdańsk. Inaugracja piłkarskiej wiosny w 3 lidze już 12 marca, kiedy to Arka II podejmie lidera naszej grupy GKS Przodkowo.