17.02.2016

Sparing nr 5:Arka - GKS Przodkowo 5:0.

Arka pewnie pokonała w sobotę Gryf Wejherowo 2:0, a w kolejnym sparingu, tym razem na naturalnej murawie w Mostach rozgromiła 5:0  lidera 3 ligi - GKS Przodkowo.

Sparing nr 5- zima 2015/16:

Arka Gdynia - GKS Przodkowo 5:0 (1:0)

Bramka: Da Silva 36' (k), Bożok 53', Mosiejko 60', Siemaszko 2 (68', 90')

Arka I połowa: Jałocha - Socha, Marcjanik, Sobieraj,  Wojowski - da Silva,Nalepa, Łukasiewicz,Yussuff - Szwoch - Vojtuś

Arka II połowa: Kotkowski - Stolc, Fialho, Wojcinowicz, Warcholak  -  da Silva (70' Yussuff), Mosiejko, Sambea, Bożok - Tomasiewicz - Vojtuś (63' Siemaszko)

GKS Przodkowo: Wilhelm - Szopiński, P.Robakowski, Kostuch, Łapigrowski, Domjan, Kaszuba, F.Patok, Frankowski, Marczak, Stasiak.

TRANSMISJA LIVE ARKA.TV

0 min - w składzie Arki testowany słowacki napastnik Jakub Vojtuś. W Przodkowie liczne grono byłych zawodników Arki. To lider naszej grupy Bałtyckiej 3 ligi.

7 min - po kilku zaczepnych akcjach Yussuff ostro w pole karne i strzał Marcusa tuż obok bramki po słupku.

9 min - tym razem Marcus do testowanego Vojtusa, lecz na psoterunku obrońcy i skończyło sie na rzucie rożnym.

11 min - aktywny Marcus wdał sie w drybling i oddał zablokowany strzał. Rośnie przewaga Arki.

14 min - groźnie pod bramką Arki. Jałocha broni strzał, a dobitkę z linii bramkowej wybija Łukasiewicz.

16 min. - niecelny strzał Marcjanika głową.

25 min  - kilka prób Arki, lecz zabrakło wykończenia lub precyzji przy podaniach.

36 min - karny dla Arki. Faulowany Szwoch. Marcus da Silva pewnym wykonawcą! 1:0 dla Arki.

39 min - ostro faulowany Tadek Socha.

41 min - dobra indywidualna akcja Michała Nalepy, ale bramkarz rywali czujny.

44 min - strzał Marcjanika po dośrodkowaniu łapie bramkarz rywali.

45 min - koniec I połowy.

46 min. - zmiany w składzie Arki. Zostają  Marcus i Vojtus.

53 min - Miro Bożok podwyższa w zamieszaniu w polu akrnym prowadzenie. 2:0 dla Arki.

57 min - niecelny strzał Sambei ponad bramką.

59 min - minimalnie obok słupka Vojtus.

60 min - Mosiejko wpada w pole karne, mija bramkarza i 3:0 dla Arki.

63 min - boisko opuszcza testowany Vojtus. Za niego Siemaszko.

68 min - dobra i szybka akcja Arkowców wykończona po dograniu Bożoka trafieniem Siemaszki. 4:0 dla Arki.

70 min - za Marcusa zmiana powrotna Yussuff.

74 min - Siemaszko w poprzeczkę, Yussuff niecelnie...

83 min - dośrodkowanie Bożoka i strzał Alana głową broni bramkarz.

85 min - strzał Siemaszki obronił bramkarz Przodkowa.

86 min - dobre wyjscie Kotkowskiego uprzedza rywala.

90 min - Siemaszko zdobywa piątą bramkę płaskim strzałem nie dając szans bramkarzowi. 5:0dla Arki. Podającym Tomasiewicz. Brawo!

KONIEC MECZU: Arka pewnie pokonuje lidera 3 ligi, nie dając mu praktycznie szans na zdobycie bramki. W 2 połowie skuteczne akcje dały żółto-niebieskim efektowne zwycięstwo.