TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

10.05.2018

Z biegu na mecz ze Śląskiem!

Tak jak poprzednio przy okazji biegów organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu, aktywnych kibiców żółto-niebieskich zachęcamy  do wzięcia udziału w Biegu Europejskim z PKO Bankiem Polskim w koszulkach klubowych! Bieg odbędzie się 13 maja (niedziela).

 

Nasz fotograf będzie czekał na Was na przy Urzędzie Miasta i będzie "polował" na biegaczy z Biegu Głównego, występujących w koszulkach Arki!  W ramach podziękowania za wybór żółto-niebieskich koszulek do wygrania wśród biegaczy będą zaproszenia na mecz LOTTO Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław!

 

 

W naszej galerii na portalu Facebook.com/ArkaGdyniaSSA  znajdziecie galerię gdzie umieścimy zdjęcia wybranych kibiców w żółto-niebieskich barwach. Wszystkich kibiców, którzy znajdą się w galerii będziemy zapraszać po odbiór zaproszenia* na mecz ze Śląskiem!

 

Zapraszamy na bieg i na mecz Arki!

 

* - zaproszenie dotyczy trybuny "GOSiR" / "GÓRKA". W celu odbioru biletu wymagany jest zweryfikowany profil kibica. Odbiór zaproszeń odbywać się będzie wyłącznie w siedzibie Klubu, do 17 maja, godz. 16:00. Numerów startowych NIE MOŻNA przekazywać innym osobom.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gdyniasport_20x2_www_fa4b692073a106cd66dde566d311f12e.jpg
Poprzedni Następny

Mapa Strony