31.01.2016

Zwycięstwo rezerw w sparingu.

W swoim pierwszym meczu sparingowym w trakcie zimowych przygotowań Arka II Gdynia wygrała z Jaguarem Kokoszki 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Maksymilian Hebel i Adam Wolak.

Rezerwy - sparing nr 1

Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki 2:0 (2:0)

Bramki: Hebel 26' (k.), Wolak 36'

Arka II (1 połowa): Kotkowski - Izdebski, Lisowski, Niciński, Wawszczyk - Wolak, Regulski - Kłosowski, Hebel, Bach - Węsierski

Arka II (2 połowa): Moczadło - Pobłocki, Kaszorek, Skrzypczak, Wawszczyk (70' Izdebski) - Foks, Białek - Kupczyk, Stepnowski, Czapłygin - Węsierski (70' Bach).

Trener Robert Wilczyński sprawdził w dzisiejszym sparingu 20 zawodników, z których większość rozegrała po 45 minut.

Wynik spotkania został rozstrzygnięty jeszcze przed przerwą. Prowadzenie dla Arki uzyskał w 26 min. Maksymilian Hebel, który wykorzystał rzut karny. 10 minut później na 2:0 podwyższył Adam Wolak, celnie uderzając głową po rzucie rożnym.

Kolejny sparing rezerw Arki już w środę. Przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie zajmujący 4 miejsce w II lidze Znicz Pruszków