31.01.2016

Sparingi juniorów.

Mecze sparingowe rozegrały nasze drużyny juniorskie. Starsi zremisowali z Gedanią, natomiast młodsi rozgromili KP Gdynia 6:1.

Juniorzy starsi:

Arka - Gedania (4 liga) 1:1 (1:1)

Bramki: Łyszyk 20' - 35'

Arka: Pruszyński (46' Więckowicz), Gębiś, Pasieka (60' Zengierski), Czaja (46' Sikorski), Krakowiak, B.Olszewski, M.Olszewski, Hołtyn, Łyszyk, Gabor (70' Ziarkowski), Ziarkowski (46' Siejak).

Prowadzenie pięknym strzałem z rzutu wolnego z 20 metrów dał Andrzej Łyszyk.  Gedania wyrównała po kontrataku.

Juniorzy młodsi:

Arka - KP Gdynia (A klasa) 6:1 (1:1)

Bramki: Nowicki 10', Klecha 56', Ryk 58', Bugajewski 60', Klecha 62', Kozakowski 73' - 36'

Arka: Krzepisz (Kościński 40'), Bednarski, Skierka (Wieczorek 40'), Kozakowski, Grabowski (Polański 40'), Nowicki, Ryk, Nowakowski, Bugajewski, Kafka, Klecha.

Do przerwy był remis, natomiast w 2 połowie podopieczni Jakuba Frydrycha w ciągu 6 minut rozbili defensywę rywali zdobywając, aż 4 bramki.