23.01.2016

Juniorzy po pierwszych sparingach.

W rozegranych w sobotę meczach sparingowych juniorzy zanotowali wygraną i porażkę.  Starsi pokonali 3 ligową Wierzycę Pelplin aplikując jej aż 4 bramki. Juniorzy młodsi przegrali ze Sztormem Mosty 0:2.

Sparing - Juniorzy Młodsi:

Arka - Sztorm Gdynia (5 liga) 0:2 (0:2)

Bramki: 2', 29'

Arka I połowa -  Pruszyński, Bednarski, Skierka, Krakowiak, Grabowski, Sikorski, Nowakowski,  Nowicki, Gniadecki, Klecha, Kafka

Arka II połowa - Krzepisz, Wieczorek, Polański, Bednarski, Kozakowski, Sikorski, Nowakowski, Nowicki, Stanuch,  Krakowiak, Klecha

Sparing - Juniorzy starsi:

Arka - Wierzyca Pelplin (3 liga) 4:2 (1:1)

Bramki: Łyszyk - 2, Stepnowski, Ziarkowski

Arka I połowa: Kotkowski, Gębiś, Kaszorek, Lisowski, Wawszczyk, Bartosz Olszewski,  Regulski, Wolak, Kłosowski, Stepnowski, Wardziński

Arka II połowa: Moczadło, Gabor, Czaja, Pasieka, Wawszczyk, Mateusz Olszewski , Hołtyn, Zengierski, Łyszyk, Węsierski