Arkowcy wśród wyróżnionych.

Po wygranej w Grudziądzu nasi zawodnicy trafili do 11-stek kolejki.

Tygodnik Piłka Nożna nominował Michała Nalepę (po raz drugi).

Ekstraklasa.net

Michał Nalepa (Arka Gdynia) - dzięki uporowi Nalepy, Arka wróciła z tarczą z Grudziądza. Młody pomocnik gdynian ciągnął swój zespół, a druga połowa to był jego koncert. W końcówce zatrzymał jego uderzenie Bartosz Fabiniak, ale chwilę później 20-latek i tak wypracował decydującą bramkę.

REZERWOWI: Sławomir Janicki (Chrobry Głogów), Przemysław Stolc (Arka Gdynia), Alan Czerwiński (GKS Katowice), Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki), Maciej Bebenek (GKS Katowice), Wołodymyr Hudyma (Chrobry Głogów), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Agwan Papikjan (GKS Bełchatów), Rashid Yussuff (Arka Gdynia).

Sportowefakty.pl

Przemysław Stolc (Arka Gdynia, 1) - zachował zimną krew i strzałem z rzutu karnego zdobył swojego pierwszego gola w barwach Arki Gdynia. Wyrównał tym samym wynik meczu z Olimpią Grudziądz i dodał zespołowi energii do dalszego ataku. Dobrze wyglądał również na własnej połowie.

Michał Nalepa (Arka Gdynia, 2) – w poprzednich meczach ratownik Arki Gdynia. Równie dobrze zaprezentował się w potyczce z Olimpią Grudziądz. Dyrygował grą zespołu, zanotował asystę, a ponadto potrafił przyspieszyć grę w środku pola. Był blisko zdobycia efektownego gola, który byłby znakomitym podsumowaniem występu.

Ławka rezerwowych: Hieronim Zoch (Wigry Suwałki) - Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce), Mateusz Żebrowski (Wigry Suwałki), Rashid Yussuff (Arka Gdynia), Łukasz Suchocki (Stomil Olsztyn), Mica (Zawisza Bydgoszcz), Mikołaj Lebedyński (Wisła Płock).