01.08.2015

CLJ: Porażka Arki we Wrocławiu.

W inauguracyjnym meczu Centralnej Ligi Juniorów Arka przegrała we Wrocławiu z FC Wrocław Academy 0:3. Wynik ustaloni do przerwy.

Centralna Liga Juniorów Starszych Grupa Zachodnia - 1. kolejka:

FC Wrocław Academy - Arka Gdynia 3:0 (3:0)

Bramki: Szczebelski - 3 ( 23', 32', 37')

Arka: Moczadło - Gębiś, Kaszorek, Niciński, Wawszczyk, Regulski, Hołtyn, Bach (77' Krakowiak), Hebel (46' Łyszyk), Kłosowski (46' B.Olszewski), Węsierski (60' M.Olszewski)

żółte kartki: Wawszczyk, Hołtyn

czerwona kartka: Kaszorek (64 min)

Nie udała się wyprawa do Wrocławia naszych juniorów starszych.  Mimo wyrównanej gry  przez koszmarne indywidualne błędy Arka przegrała z FC Wrocław Academy 0:3.

Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Patryk Szczebelski.

Trener Janczak po meczu:

Zdecydowanie nasz falstart. Bardzo słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu, gdzie daliśmy sobie wbić 3 bramki po indywidualnych błędach. Jest sporo do poprawienia. Musimy przemyśleć to co się wydarzyło i wyciągnąć wnioski.