TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

25.08.2015

Zbiórka na żółto-niebieskie wyprawki!

Tak jak podczas poprzednich spotkań w Gdyni Projekt Kibice Razem oraz Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki przeprowadzą kolejną zbiórkę publiczną na żółto-niebieskie wyprawki. Zachęcamy wszystkich do pomocy!

 

W tym roku również z kibicami  chcielibyśmy odwiedzić najmłodszych uczniów naszego miasta i wręczyć im gadżety szkolne, oczywiście w Żółto – Niebieskich barwach!

 

Datki na ten cel  Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki  zbierać będzie  przed meczem, przy wejściach na sektory. Datki będą zbierane do specjalnie oznaczonych puszek, przez osoby wyróżniające się odpowiednimi identyfikatorami.

 

Wolontariuszy będzie 10 (3 trybuna "Olimpijska", 4 trybuna "Górka", 3 trybuna "Tory").

 

Zebrane datki w całości zostaną przeznaczone na przybory szkolne (wyprawki), dla uczniów klas pierwszych, szkół podstawowych.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A0905_de6629b8b9047bc7b0f5352ad06b56c4.jpg

 

Możliwa jest też wpłata datków na konto. Wystarczy napisać wiadomość na  e-mail: skga@arkowcy.pl lub gdynia@kibice-razem.pl , a podany zostanie numer konta.

 

 Zachęcamy do wsparcia tej wspaniałej idei.

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony