25.07.2015

Rezerwy wysoko wygrywają w sparingu.

W meczu sparingowym nasze rezerwy pewnie pokonały beniaminka 3 ligi Wierzycę Pelplin 3:0 (1:0) po bramkach Borskiego, Kłosowskiego i Stepnowskiego.

Rezerwy - sparing nr 3

Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin 3:0 (1:0)

Bramki: Borski 31', Kłosowski 66', Stepnowski 75'

Arka II: Moczadło – Wańczuk, Skrzypczak r.97, Niciński, Borski – Bochenek, Wolak – Skrzyniarz, Białek, Tomczak – Węsierski

Arka II (2 połowa): Moczadło – Izdebski, Regulski, Bochenek, Wawszczyk – Foks, Wolak – Skrzyniarz, Stepnowski, Kłosowski – Bach

W barwach Arki po raz kolejny zaprezentowało się kilku sprawdzanych zawodników m.in. Foks i Wolak. Żółto-niebiescy objęli prowadzenie po trafieniu Macieja Borskiego. Otrzymał on prostopadłe podanie od Mateusza Węsierskiego i w sytuacji "sam na sam" pokonał bramkarza.

W drugiej połowie, najpierw  w 66 min. na listę strzelców wpisał się Jakub Kłosowski, a w 75 min. wynik spotkania na 3:0 ustalił Jakub Stepnowski wykorzystując dobre dośrodkowanie Foksa.

Nasza młodzież odniosła więc zasłużone zwycięstwo z rywalem, z którym zmierzymy się 15 sierpnia na wyjeździe w 1 kolejce nowego sezonu 3 ligi. Kolejny sparing Arka II rozegra natomiast już za tydzień z IV-ligowym GOSRiT Luzino.