22.07.2015

Rezerwy rozegrały drugi sparing.

Nasz rezerwy rozegrały dziś drugi sparing podczas letnich przygotowań. Na bocznym boisku GCS Arka II przegrała z Bałtykiem 1:2 (0:2).

Rezerwy - Sparing nr 2

Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1:2 (0:2)

Bramki: Tomczak 50' - Rasmus 8', Klecha 10'

Arka II: Kotkowski (46' Moczadło) - Pobłocki (27' Wańczuk),  Regulski (46' Bochenek), Niciński (46' Skrzypczak r.97), Wawszczyk (46' Izdebski) - Wolak (46' Skrzyniarz), Koziara (46' Foks) -  Czapłygin (46’ Kupczyk; 53’ Czapłygin), Hebel (46' Stepnowski), Artur Junior (46' Tomczak) - Kłosowski (46' Bach)

W pierwszej połowie rywale dwukrotnie trafili do siatki strzeżonej przez Kamila Kotkowskiego. Najpierw w 8 min. Paweł Rasmus zakończył akcję strzałem po ziemi, a kilkadziesiąt sekund później sytuację „sam na sam” wykorzystał Dominik Klecha. Po stronie Arki przed szansą stanął Maksymilian Hebel, jednak jego uderzenie obronił bramkarz Bałtyku.

W 50 min. żółto-niebiescy zdobyli kontaktowego gola. Jego autorem był Dawid Tomczak, który popisał się znakomitą przewrotką. Pięć minut później ten sam zawodnik mógł drugi raz wpisać się na listę strzelców, lecz uderzył zbyt lekko. Do końca meczu obie drużyny miały jeszcze po jednej dobrej okazji, jednak ostatecznie wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Kolejny sparing nasz zespół rozegra już w najbliższą sobotę. Podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego zmierzą się z Wierzycą Pelplin.