TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

img

18.05.2015

30 kolejka za nami: Termalica wygrywa w Płocku!

W 30 kolejce w meczu na szczycie Wisła Płock przegrała  z Termalicą  1;2. Tym samym na miejsce premiowane awansem do Ekstraklasy  zajęła drużyna z Niecieczy.  Do końca ligi jednak może się to zmienić i na pewno o tym może zadecydować ostatnia kolejka, w której Zagłębie zagra z Termalicą , a Wisła w Suwałkach z Wigrami.

 

Lider Zagłębie, które będziemy gościli w środę pewnie wygrało z Tychami 2:0.  Tym samym Tychy nadal zajmują po przesunięciu Floty na ostatnie miejsce, barażową lokatę. Z drużyn walczących ewentualnie o unikniecie bezpośredniej degradacji Widzew nie sprostał Byto vii przegrywając 0: 2, a Pogoń Siedlce w meczu z Arką zremisowała, 4: 4 mimo, że przegrywała już 2:4.

 

W ważnym dla układu dolnej części tabeli meczu Chrobry wygrał 2:0 z Sandecją .

 

W najbliższej środowej kolejce 3 punkty walkowerem otrzyma Wisła Płock i czekać będzie na wynik meczu Termalica – Wigry. Arka podejmie lidera Zagłębie Lubin. To spotkanie w Gdyni o 18.30.

 

 

Wyniki 30 kolejki 1 ligi:

 

Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 4:4 (2:2)
0:1 - Marcus Vinicius da Silva 8'
1:1 - Cezary Demianiuk 18'
2:1 - Antonio Calderon (k.) 36'
2:2 - Marcin Warcholak 60'
2:3 - Marcus Vinicius da Silva 62'
2:4 - Marcus Vinicius da Silva 75'
3:4 - Dawid Dzięgielewski 79'
4:4 - Cezary Demianiuk 85'

 

Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński - Jarosław Ratajczak, Daniel Dybiec, Przemysław Rodak, Jan Grzesik, Marcin Paczkowski (66' Piotr Kosiorowski), Antonio Calderon, Adrian Dziubiński, Krystian Wójcik (74' Chirri), Cezary Demianiuk, Donald Djousse (76' Dawid Dzięgielewski).

 

Arka Gdynia: Jakub Miszczuk - Glauber, Michał Marcjanik, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak, Patrik Lomski (59' Michał Szubert), Antoni Łukasiewicz, Bartosz Ława (73' Michał Gałecki), Michał Nalepa, Paweł Wojowski (81' Aleksander Jagiełło), Marcus Vinicius da Silva.

 

Żółte kartki: Dzięgielewski, Dziubiński, Kosiorowski, Grzesik (Pogoń) oraz Glauber, Łukasiewicz (Arka).

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

widzów: 1512.

 

KGHM Zagłębie Lubin - GKS Tychy 2:0 (1:0)
1:0 - Arkadiusz Woźniak 40'
2:0 - Michal Papadopulos 90+1'

 

KGHM Zagłębie Lubin: Konrad Forenc - Dorde Cotra, Maciej Dąbrowski, Jarosław Kubicki, Aleksandar Todorovski - Łukasz Piątek, Jakub Tosik, Łukasz Janoszka (82' Sebastian Bonecki), Adrian Błąd (73' Miłosz Przybecki) - Arkadiusz Woźniak, Krzysztof Piątek (62' Michal Papadopulos).

 

GKS Tychy: Sebastian Przyrowski - Mateusz Grzybek, Artur Gieraga, Muhamed Omić, Michał Stasiak, Marcin Radzewicz - Jakub Bąk (84' Mateusz Wrana), Damian Szczęsny, Damian Nieśmiałowski (64' Robert Dymowski), Łukasz Grzeszczyk - Maciej Kowalczyk.

 

Żółte kartki: Adrian Błąd (KGHM Zagłębie Lubin) oraz Damian Szczęsny, Artur Gieraga, Robert Dymowski (GKS Tychy).

Czerwona kartka: Artur Gieraga (GKS Tychy) /76' - za drugą żółtą/

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

Widzów: 3516.

 

Drutex-Bytovia Bytów - Widzew Łódź 2:0 (0:0)
1:0 - Mariusz Kryszak 65'
2:0 - Łukasz Wróbel 84'

 

Bytovia Bytów: Tomasz Laskowski - Tadeusz Socha, Krzysztof Bąk, Łukasz Wróbel, Wojciech Wilczyński - Mariusz Kryszak (88' Chris Jastrzembski), Robert Mandrysz Marko Bajić (71' Shohei Okuno), Maciej Szewczyk, Michał Jakóbowski - Janusz Surdykowski (90+1' Artur Formela).

 

Widzew Łódź: Maciej Krakowiak - Konrad Wrzesiński, Arkadiusz Kasperkiewicz, Julien Tadrowski Tomasz Lisowski - Piotr Mroziński, Tsubasa Nishi, Edgar Bernhardt (59' Damian Warchoł), David Kwiek, Szymon Zgarda (77' Mariusz Rybicki) - Veljko Batrović.

 

Żółte kartki: Bajić, Wilczyński, Laskowski (Bytovia) oraz Kwiek, Zgrada (Widzew).

Czerwone kartki: Tadrowski /63' - za faul na wychodzącym na czystą pozycję Jakóbowskim/.

Sędzia: Jarosław Rynkiewicz.

Widzów: 800.

 

Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 2:0 (1:0)
1:0 - Adam Cieśliński (k.) 25'
2:0 - Adam Cieśliński 88'

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Bartosz Jaroch, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bucko, Adam Banasiak, Dariusz Kłus, Kamil Kurowski (67' Patryk Szymański, 89' Maciej Rogalski), Marcin Smoliński (83' Rok Elsner), Marcin Kaczmarek, Robert Szczot, Adam Cieśliński.

 

Dolcan Ząbki: Mateusz Kryczka - Mateusz Długołęcki, Rafał Grzelak (66' Damian Kądzior), Piotr Klepczarek, Damian Jakubik, Szymon Matuszek, Rafał Włodarczyk (46' Michał Bajdur), Bartosz Osoliński, Paweł Tarnowski, Adrian Łuszkiewicz (79' Daniel Gołębiewski) Patryk Mikita.

 

Żółte kartki: Michal Piter-Bucko, Bartosz Jaroch, Dariusz Kłus (Olimpia) oraz Damian Jakubik, Piotr Klepczarek, Szymon Matuszek (Dolcan).

Sędzia:
Sebastian Krasny (Kraków).

Widzów: 1200.

 

Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (1:0)
1:0 - Janus (k.) 44'
1:1 - Radić (sam.) 47'
1:2 - Paluchowski 68'

Wisła Płock: Seweryn Kiełpin - Jacek Góralski, Marko Radić, Fabian Hiszpański, Piotr Wlazło (86' Maciej Kostrzewa), Cezary Stefańczyk, Przemysław Szymiński, Piotr Darmochwał (80' Dawid Jabłoński), Dimitar Iliew, Mikołaj Lebedyński (73' Piotr Ruszkul), Krzysztof Janus.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Sebastian Nowak - Dawid Sołdecki, Bartosz Kopacz, Jakub Czerwiński, Adrian Chomiuk (46' Dawid Plizga), Dalibor Pleva, Jakub Biskup (80' Krzysztof Kaczmarczyk), Mateusz Janeczko, Mateusz Kupczak, Dariusz Jarecki, Emil Drozdowicz (66' Adrian Paluchowski).

Żółte kartki:
Szymiński (Wisła), Kopacz, Jarecki, Paluchowski (Termalica).

Sędzia:
Piotr Lasyk (Bytom).

Widzów 6 500

 

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0)
1:0 - Stepan Hirskyi 57'
2:0 - Wołodymyr Hudyma 89'

Chrobry Głogów: Sławomir Janicki - Robert Pisarczuk, Łukasz Bogusławski, Michał Michalec, Adam Samiec - Wołodymyr Hudyma, Mateusz Hałambiec, Stepan Hirskyi (90' Jakub Kiełb), Damian Sędziak (83' Marcel Gąsior), Damian Piotrowski - Tomasz Zając (46' Michał Bednarski).

 

Sandecja Nowy Sącz: Marek Kozioł - Mateusz Bartków, Dawid Szufryn, Mateusz Szarek (76' Fabian Fałowski), Marcin Makuch - Bartosz Sobotka (84' Filip Piszczek), Szymon Kuźma, Matej Nather, Rudolf Urban (64' Kamil Słaby) - Maciej Bębenek, Bartłomiej Dudzic.

 

Żółte kartki: Hirskiy (Chrobry) oraz Kuźma, Szufryn (Sandecja)

Czerwona kartka: Szymon Kuźma /za drugą żółtą '59/ (Sandecja Nowy Sącz)

Sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).

Widzów: 1800.

 

Wigry Suwałki - Miedź Legnica 0:0

 

Wigry: Zoch - Bartkowski, Jarzębowski, Karankiewicz, Widejko - Biel (65' Moneta), Kopczyński, Atanacković, Rafalskis, Bogusz (86' Żebrowski) - Adamek (76' Zapolnik).

 

Miedź: Smug - Bartczak, Lafrance, Midzierski, Woźniczka - Łobodziński, Kakoko, Cierpka (85' Feruga), Szczepaniak, Zieliński (70' Kadu) - Labukas.

 

Żółte kartki: Atanacković (Wigry) oraz Woźniczka, Lafrance, Bartczak (Miedź).

Czerwona kartka: Woźniczka (Miedź) /90+3' - za drugą żółtą/

Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

Widzów: 2000.

 

Stomil Olsztyn - GKS Katowice 1:0 (0:0)
1:0 - Wołodymyr Kowal 76'

Stomil: Skiba - Bucholc, Berezowskyj, Czarnecki, Remisz - Szymonowicz, Pa. Głowacki, Pi. Głowacki (27' Żwir), Jegliński, Maczułenko (90' Wełna) - Kowal.

 

GKS: Dobroliński - Frańczak, Kamiński, Jurkowski, Pietrzak - Leimonas (86' Kujawa), Pielorz - Wołkowicz (83' Ceglarz), Pitry, Czerwiński (68' Januszkiewicz) - Goncerz.

 

Żółte kartki: Pitry (GKS).

Czerwona kartka: Frańczak (GKS) /89' - za faul/

Sędzia: Paweł Malec (Łódź).

Widzów: 2000.

 

 Chojniczanka - Flota 3:0 v.o

 

tryb

 

 Zdjęcie dzięki uprzejmości p. Macieja Sztajnerta. 








Poprzedni Następny

Mapa Strony