TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

img

04.05.2015

Drugie miejsce rocznika 2004 we Wrocławiu.

Świetnie spisali się młodzi zawodnicy Si Arka zajmując drugie miejsce w turnieju Velicante Football Cup U-11. Turniej rozegrany był w  weekend we Wrocławiu.

 

Podczas całego turnieju zespół rozegrał 14 spotkań. Mecze trwały po 24 min w pierwszym dniu i po 22 min w drugim dniu.

 

Chłopcy w przekroju całego turnieju pokazali się z dobrej strony zostawiając na boisko dużo serca i potu za co należą im się wielkie brawa.

 

Nasz zespół zdobył najwięcej bramek i stracił ich najmniej, ale uległ dwa razy Rozwojowi Katowice 0:2 i 1:2.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/11013092_1008594559171283_4635306398840211232_n_8ee9ddb228549dbe082858c260b3f692.jpg

 

Końcowa tabela turnieju:

 

Nazwa klubu                            M   Pkt    Bramki   Z    R     P  

 

1.Rozwój Katowice                14   35    38 - 14  11   2     1 

2. Arka Gdynia                   14   34   40 - 8  11   1    2 

3. Dunajec Nowy Sącz           14   20    16 - 22   6    2     6 

4. FC Wrocław Academy       14   20     27 - 27   5    5     4 

5. Korona Kielce                     14   20     23 - 21   5    5     4 

6. WKS Śląsk Wrocław           14   18     21 - 26   5    3     6 

7. DAP Dębica                        14    6      11 - 31   1    3    10 

8. Progres Kraków                 14    4      15 - 42   1   1     12

 

Do drużyny Dream Team turnieju wybrani zostali Krzysztof Babś i Krzysztof Niedźwiedzki.

 

Kacper Łukowicz wybrany został przez trenerów najlepszym zawodnikiem zespołu na turnieju.

 

Nagrody indywidualne otrzymali także Daniel Posmyk i Adrian Łyszkiewicz.

 

Kadra zespołu:

 

Bramkarze: Kacper Łukowicz i Oliwier Zych

 

Zawodnicy z pola: Krzysztof Babś, Wojtek Szafranek, Krzysztof Niedźwiedzki, Igor Czyż, Wiktor Siłkowski, Adrian Łyszkiewicz, Kuba Perron, Daniel Posmyk, Dawid Zębrzuski, Kuba Sochacki, Bartłomiej Woźniak, Igor Puścikowski, Karol Gmitrowski.

 

Trenerzy: Marek Leszczyński, Jacek Sachajko

 

 Gratulujemy!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/11059583_882739978449771_7574565833581646142_n_753d02f0df08a690573cabd12697f994.jpg

 

Chłopcy obecni także na meczu Zagłębia Lubin, gdzie zaznaczyli swoją obecność prowadząc doping z miejscowymi fanami!

 

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony