TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

30.04.2015

Rywalizacja przed wyjazdem do Suwałk.

Zgodnie z naszą informacją, w czwartek "Arkowcy" przeprowadzili jeden trening, o godz. 11-ej. Podobnie jak wczoraj, spora  część kadry oddelegowana była do zespołu rezerw, który dziś o 18-ej rozegrał mecz ligowy z KS Chwaszczyno. Pod opieką trenerów Nicińskiego i Witta pozostało zatem piętnastu zawodników z pola oraz bramkarze.

 

 

 

Głównym zadaniem szkoleniowców była dziś praca nad siłą dynamiczną drużyny oraz wytrzymałością beztlenową, kształtowaną w małych grach.

  

 

Piłkarze toczyli boje „jeden na jeden”, a także „pięciu na pięciu”, oczywiście na skróconym polu gry.

  

 

Najważniejsze, że wszyscy są zdrowi i do dyspozycji trenera Nicińskiego. Wyjątek stanowi rzecz jasna Krzysztof Sobieraj, który w meczu z Wigrami będzie zmuszony pauzować za nadmiar żółtych kartek.

  

 

Zawodnicy, którzy rozegrali mecz w zespole rezerw także byli poddani uważnej obserwacji naszego sztabu szkoleniowego, a ich dyspozycja w tym spotkaniu będzie miała zapewne istotne znaczenie przy wyznaczaniu osiemnastki, która wsiądzie do autokaru jadącego do Suwałk.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

Mapa Strony