17.03.2015

Arkowcy w 11 stce kolejki.

Drugi dobry występ wiosną Arki i ponownie nasi zawodnicy wyróżnieni w 11-stkach kolejki.

Ekstraklasa.net:

Michał Renusz (Arka Gdynia) - który pobyt w Gdyni odmienił go o 180 stopni. W nowych barwach Renusz wyraźnie odżył, co pokazał w dwóch wiosennych meczach Arki. W sobotę ze Stomilem Olsztyn popisał się trafieniem kolejki, przez całe spotkanie grając niezwykle ambitnie. Warto też odnotować jego otwierające podanie przy trafieniu na 4:0 dla gospodarzy.

Marcus da Silva (Arka Gdynia) - rewelacyjna dyspozycja Brazylijczyka, który w meczu ze Stomilem Olsztyn powiększył swój dorobek strzelecki o dwie bramki. Bez niego, potencjał ofensywny Arki spada o połowę.

W 11 -scte rezerwowej:  Michał Nalepa (Arka Gdynia),  Paweł Abbott (Arka Gdynia).

Sportowefakty.pl:

Marcus Vinicius da Silva (Arka Gdynia, 3) - ależ odbudował się Brazylijczyk po przygotowaniach z trenerem Grzegorzem Nicińskim. W pojedynku ze Stomilem Olsztyn zdobył po golu w pierwszej oraz w drugiej połowie. Poza tym był pod grą i napędzał ataki Arki Gdynia. Po ostatnim występie jest samodzielnie najlepszym strzelcem zespołu.

W 11-stce rezerwowej: Paweł Abbott (Arka Gdynia).