TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

23.02.2015

Sukcesy drużyn SI Arka.

Drugie miejsce zajęła drużyna SI Arka z rocznika 2004 w turnieju organizowanym przez Escola Varsovia (szkółka pod patronatem FC Barcelona).  W pokonanym polu znalazły się Lech, Jagiellonia, Wisła Płock i Widzew.

 

W trakcie całego turnieju Arka rozegrała 5 spotkań strzelając 11 bramek i tracąc tylko 2 wygrywając 4 i jedno  przegrywając w finale.

 

Król strzelców: Krzysztof Babś. 

 

Wyniki:

 

Arka - Wisła Płock 2:0
Arka - Lech Poznań 3:0
Arka - Jagiellonia 2:0
Arka - Widzew Łódź 4:0

 

Finał turnieju:

 

Arka - Escola Varsovia 0:2

 

Skład: Oliwier Zych, Kacper Łukowicz, Igor Czyż, Michał Galiński, Wiktor Matwiszyn, Wiktor Siłkowski, Krzysztof Niedźwiecki, Adrian Łyszkiewicz, Daniel Posmyk, Wojciech Szafranek, Dawid Zebrzuski, Krzysztof Babś. 

 

Trenerzy: Marek Leszczyński, Jacek Sachajko, Paweł Galiński.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/20150222_145102_cca57b7aa2c243944ac10da7b8f8a1af.jpg

 

Z kolei drugie miejsce w turnieju organizowanym przez Pogoń Szczecin "Football Arena Cup" zajęła drużyna rocznika 2007.

 

Wyniki spotkań:


Arka Gdynia 4 - 0 Polonia Warszawa
Arka Gdynia 4 - 0 Pogoń Szczecin II
Arka Gdynia 4 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Arka Gdynia 3 - 2 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 0 - 1 Jaguar Gdańsk

 
W półfinale młodzi zawodnicy wygrali 3:1 z Legią Warszawa, a w finale zostali pokonani przez drużynę Pogoni Szczecin 1:2.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/mlody_30f1e8cc0bf5bfe336afaca9dcf6a597.jpg

 

Euzebiusz Belka został najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

Skład: Euzebiusz Belka, Dominik Cichy, Filip Freiberg, Oskar Gnabasik,Artur  Radomski, Borys Rokita, Wiktor Rozmarynowski, Hubert Schwarz, Igor Wiśniewski, Adam Idziaszek, Mikołaj Król, Mateusz Bień

 

Trenerzy: Dariusz Schwarz, II trener: Marek Liszewski

 

Gratulujemy.

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony