14.02.2015

Rezerwy remisują w sparingu.

W swoim kolejnym meczu sparingowym rezerwy Arki zremisowały z innym 3-ligowcem Wdą Świecie 2:2 (1:1). Obie bramki dla żółto-niebieskich zdobył Maksymilian Hebel.

Sparing – rezerwy

Arka II Gdynia – Wda Świecie 2:2 (1:1)

Bramki: Hebel 2 (23’, 85’) - ?? 35', ?? 51'

Arka II: Kędra – Nowakowski (46’ Bartlewski), R.Robakowski, Niciński (46’ Skrzypczak r.97), Dampc (60’ Borski) – Mosiejko (46’ Steblecki), Regulski (46’ Skrzypczak r.96) – Tomczak (46’ F.Patok), Bach (15’ Hebel), Kupczyk (46’ K.Patok) – Karłowicz (60’ Węsierski)

W dzisiejszym sparingu Arkę II prowadził trener Dariusz Ulanowski, który wyjątkowo zastępował Roberta Wilczyńskiego. Od pierwszej minuty na boisku wystąpili trenujący z pierwszym zespołem Dawid Kędra, Piotr Karłowicz i Maciej Dampc.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla żółto-niebieskich. W 23 min. Maksymilian Hebel, który po kwadransie zmienił kontuzjowanego Jakuba Bacha, otworzył wynik spotkania kończąc ładną akcję naszego zespołu.

Asystę przy bramce zaliczył Dampc. Goście jeszcze przed pierwszej połowie zdołali wyrównać i na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 1:1.

W drugiej połowie na prowadzenie wyszli goście po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Arka ambitnie walczyła o wyrównanie i ta sztuka udała się w końcówce meczu. W 85 min. na listę strzelców wpisał się ponownie Hebel. 18-letni zawodnik wykorzystał podanie Krystiana Patoka, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Kolejny sparing nasze rezerwy rozegrają za tydzień, a ich rywalem będzie  Gryf Wejherowo.