TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

20.10.2014

13 kolejka: Zadyszka lidera. Arka "odczarowała" stadion w Gdyni.

Druga porażka z rzędu lidera z Niecieczy sprawiła, że przewaga Termaliki stopniała wskutek wygranej Zagłębia Lubin z tychami 1:0 do 2 punktów. Bezpośredni pogromca niecieczan Wisła Płock awansowała na 3 miejsce zbliżając się na 3 punkty.

 

Grający na remisy w tym sezonie Dolcan tym razem powstrzymał Olimpię Grudziądz remisując u siebie 2:2 .W meczu drużyn notujących dobre passy Flota pokonała Chojniczankę 2:1 i jest na wysokim 5 miejscu. Z zespołów, które do tej pory nie notowały wyników na miarę oczekiwań wygrały Arka oraz Miedź. Obie ekipy wygrały jedną bramką. 3 punkty Arce zapewnił kapitalnym strzałem Bartosz Ława, natomiast Miedź wygrała z Wigrami 2:1 po bramce z rzutu karnego w 90 minucie. Podobne wygrane „rzutem na taśmę” stały się udziałem Sandecji (2:1 z Chrobrym- bramki w 89 i 90 min.), oraz GKS Katowice (2:1 ze Stomilem – bramka w 90 min.). 

 

To pokazuje, ze walka na 1 ligowych boiskach trwa od pierwszej do ostatniej minuty doliczonego czasu gry.

 

Arka zmierzy się teraz z wiceliderem w Lubinie w sobotę o 17.45.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1320_9accf0d1b6700786ac84396eaed5032e.jpg

 

 

18 października 2014, 17:30 – Gdynia

Arka Gdynia – Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)

 

Bramka: Ława 38

 

RELACJA I SKRÓT Z MECZU

 

Arka: Łukasz Skowron – Gláuber, Alan, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak – Aleksander Jagiełło (57 Robert Sulewski), Bartosz Ława, Michał Nalepa (64 Antoni Łukasiewicz), Grzegorz Lech (79 Antonio Calderón), Paweł Wojowski – Marcus Vinícius

 

Pogoń: Jacek Kozaczyński – Michał Grudniewski, Daniel Dybiec, Tomasz Lewandowski, Damian Guzek – Cezary Demianiuk, Przemysław Rodak, Adrian Dziubiński, Piotr Krawczyk (66 Michał Ogrodnik) – Dawid Dzięgielewski (65 Paweł Drażba), Maciej Tataj (57 Wojciech Wocial)

 

Żółte kartki: Łukasiewicz – Dzięgielewski, Kozaczyński, Grudniewski

Sędziował: Wojciech Krztoń

 

19 października 2014, 12:30  Jaworzno

GKS Tychy – Zagłębie Lubin 0:1 (0:1) 

 

Bramka: Łukasz Janoszka 42 

 

GKS: Piotr Misztal – Marcel Wawrzynkiewicz (83. Pavol Ruskovský), Sergejs Kožans, Mariusz Masternak, Kamil Nitkiewicz – Marcin Wodecki, Mateusz Grzybek, Mateusz Bukowiec (58. Paweł Smółka), Wojciech Trochim, Marcin Radzewicz (64. Damian Szczęsny) – Maciej Kowalczyk. 

Zagłębie: Konrad Forenc – Jakub Tosik, Jarosław Kubicki, Ľubomír Guldan, Đorđe Čotra – Miłosz Przybecki (19. Łukasz Janoszka), Sebastian Bonecki, Łukasz Piątek, Aleksander Kwiek (75. Jarosław Jach), Arkadiusz Woźniak – Michal Papadopulos (82. Krzysztof Piątek). 

Żółte kartki: Wawrzynkiewicz, Trochim, Nitkiewicz, Grzybek, Smółka - Bonecki. 

Czerwone kartki: Kamil Nitkiewicz (90. minuta, GKS, za drugą żółtą) – Jakub Tosik (73. minuta, Zagłębie, za brutalny faul). 

Sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).

 

19 października 2014, 12:15 – Nieciecza 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Wisła Płock 0:2 (0:2)

 

Bramki: Marcin Krzywicki 9, Dimityr Ilijew 45 

Termalica Bruk-Bet: Sebastian Nowak – Peter Maslo, Jakub Czerwiński, Bartosz Kopacz, Dalibor Pleva – Dawid Kamiński (78. Mateusz Janeczko), Mateusz Kupczak, Krzysztof Kaczmarczyk, Tomasz Foszmańczyk (59. Adrian Paluchowski), Jakub Biskup (46. Dariusz Jarecki) – Emil Drozdowicz. 

Wisła: Seweryn Kiełpin – Cezary Stefańczyk, Bartłomiej Sielewski, Marko Radić, Fabian Hiszpański – Krzysztof Janus, Piotr Wlazło, Jacek Góralski (87. Paweł Magdoń), Dimityr Ilijew, Łukasz Kacprzycki (60. Patryk Stępiński) – Marcin Krzywicki (73. Piotr Ruszkul). 

Żółte kartki: Kaczmarczyk, Kamiński, Jarecki - Góralski, Wlazło, Hiszpański, Ruszkul. 

Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

 

18 października 2014, 14:00 – Łódź

Widzew Łódź – Bytovia Bytów 0:1 (0:0)

 

Bramka: Jakóbowski 76

Widzew: Dino Hamzić – Jakub Czapliński (46 Konrad Wrzesiński), Krystian Nowak, Wołodymyr Pidwirnyj, Piotr Mroziński – Mariusz Rybicki (57 Veljko Batrović), Maksymilian Rozwandowicz, Rafał Augustyniak, Bartłomiej Kasprzak, Mateusz Janiec – Adam Duda (69 Mateusz Broź)

 

Bytovia: Mateusz Oszmaniec – Karol Piątek, Łukasz Wróbel, Kamil Juraszek, Wojciech Wilczyński, Daniel Mąka, Chris Jastrzembski, Mariusz Kryszak (85 Krzysztof Bąk), Robert Mandrysz (46 Piotr Kuklis, 76 Marko Bajić), Michał Jakóbowski - Janusz Surdykowski

 

Żółte kartki: Kryszak, Bajić

Sędziował: Jarosław Rynkiewicz

 

18 października 2014, 14:30 – Ząbki

Dolcan Ząbki – Olimpia Grudziądz 2:2 (0:1)

 

Bramki: Chałas 50, Piesio 53 – Popovič 36, Trzepacz 72

 

Dolcan: Rafał Leszczyński – Rafał Zembrowski, Piotr Klepczarek, Mateusz Cichocki – Damian Jakubik (70 Paweł Tarnowski), Szymon Matuszek, Bartosz Osoliński, Grzegorz Piesio, Kamil Mazek (90 Tomasz Prejs), Rafał Grzelak (84 Łukasz Sierpina) – Tomasz Chałas

 

Olimpia: Łukasz Sapela – Bartosz Jaroch (70 Oskar Trzepacz), Michał Łabędzki, Michal Piter-Bučko, Marcin Woźniak – Marcin Kaczmarek, Denis Popovič, Dariusz Kłus, Maciej Rogalski, Robert Szczot (82 Adam Banasiak) – Arkadiusz Aleksander (89 Adam Cieśliński)

 

Żółte kartki: Mazek, Matuszek, Grzelak, Tarnowski, Leszczyński

Sędzia: Marcin Szczerbowicz

 

18 października 2014, 14:45 – Katowice

GKS Katowice – Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)

 

Bramka: Goncerz 19, Zapotoczny 90 – Szymonowicz 77

 

GKS: Rafał Dobroliński – Alan Czerwiński, Łukasz Pielorz, Adrian Jurkowski, Rafał Pietrzak – Grzegorz Goncerz, Kamil Cholerzyński, Przemysław Pitry, Krzysztof Bodziony (81 Piotr Ceglarz), Krzysztof Wołkowicz (90 Dariusz Zapotoczny) – Rafał Kujawa (65 Michał Nawrot)

 

Stomil: Piotr Skiba – Naoya Shibamura (53 Łukasz Jamróz), Witalij Berezowśkyj, Arkadiusz Czarnecki, Tomasz Wełna – Karol Żwir (75 Piotr Głowacki), Paweł Głowacki, Dawid Szymonowicz, Łukasz Jegliński, Piotr Darmochwał – Wołodymyr Kowal (28 Paweł Łukasik)

 

Żółte kartki: Jurkowski – Łukasik, Jegliński, Wełna

Sędzia: Adam Lyczmański

 

18 października 2014, 15:00 – Świnoujście

Flota Świnoujście – Chojniczanka Chojnice 2:1 (0:1)

 

Bramki: Olszar 59, Reca 76 – Mikołajczak 13 (k)

 

Flota: Darko Brljak – Łukasz Sołowiej, Michał Stasiak, Marek Opałacz – Sebastian Kamiński, Marek Niewiada, Daniel Brud (72 Dawid Kort), Rafał Grzelak, Arkadiusz Reca (77 Nenad Erić) – Sebastian Olszar, Charles Nwaogu (84 Dawid Retlewski)

 

Chojniczanka: Michał Dumieński – Daniel Chyła, Piotr Kieruzel, Błażej Radler, Przemysław Pietruszka – Marek Gancarczyk, Krystian Feciuch, Paweł Zawistowski, Rafał Siemaszko (62 Paweł Iwanicki), Bartłomiej Niedziela (77 Wojciech Lisowski) – Tomasz Mikołajczak

 

Żółte kartki: Grzelak, Brud, Kamiński, Opałacz – Gancarczyk, Zawistowski

Sędziował: Sebastian Tarnowski

 

18 października 2014, 17:00 – Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów 2:1 (0:1)

 

Bramki: Makuch 89, Frańczak 90 (k) – Szczepaniak 42

 

Sandecja: Marek Kozioł – Marcin Makuch, Kamil Słaby, Przemysław Szarek, Adrian Frańczak – Maciej Bębenek, Matej Náther, Rudolf Urban (59 Irakli Gerkenaszwili), Sebastian Szczepański (65 Szymon Kuźma), Łukasz Grzeszczyk – Mouhamadou Traoré (77 Fabian Fałowski)

 

Chrobry: Sławomir Janicki – Michał Ilków-Gołąb (35 Krzysztof Ziemniak), Michał Michalec, Łukasz Bogusławski, Adam Samiec – Karol Danielak, Mateusz Szałek, Krzysztof Ulatowski (68 Damian Ałdaś), Damian Piotrowski (75 Rafał Figiel), Dominik Kościelniak – Łukasz Szczepaniak

 

Żółte kartki: Makuch, Słaby, Bębenek, Gerkenaszwili – Ałdaś, Ziemniak, Szałek, Samiec

Sędziował: Sebastian Jarzębak


 

18 października 2014, 18:00 – Legnica

Miedź Legnica – Wigry Suwałki 2:1 (0:0)

 

Bramki: Bartoszewicz 49, Łobodziński 90 (k) – Sebastian Radzio 72

 

Miedź: Andrzej Bledzewski – Grzegorz Bartczak, Kevin Lafrance, Daniel Tanżyna, Adrian Woźniczka – Daniel Feruga (73 Patryk Szymański), Adrian Cierpka, Radosław Bartoszewicz (73 Keon Daniel), Marcin Garuch (81 Yannick Kakoko), Mateusz Szczepaniak – Wojciech Łobodziński

 

Wigry: Karol Salik – Jakub Bartkowski, Maciej Wichtowski, Adrian Karankiewicz, Artur Bogusz – Mateusz Żebrowski (90 Bartosz Biel), Michał Kopczyński (60 Marcin Tarnowski), Maksims Rafa?skis, Sebastian Radzio, Karol Mackiewicz – Kamil Adamek (39 Tomasz Jarzębowski)

 

Żółte kartki: Garuch – Kopczyński, Bogusz

Czerwona kartka: Karankiewicz (w 33. minucie, za brutalny faul)

Sędziował: Łukasz Bednarek

 

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony