TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

10.10.2014

Mobilizacja przed derbami województwa.

Niedzielny mecz to derby Województwa Pomorskiego. Dodatkowego smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że w kadrze beniaminka z Bytowa jest wielu byłych zawodników… Lechii i Arki. 

 

Zwłaszcza Janusz Surdykowski, który imponuje skutecznością będzie tym zawodnikiem, na którego zwrocić uwagę będą musieli nasi zawodnicy.  Kibice w Gdyni dobrze wspominają ostatnie występy, także Kamila Juraszka, który jednak ostatecznie przed rozpoczęciem tego sezonu wybrał grę w zespole beniaminka.  W kadrze są także Wojciech Wilczyński, Piotr Kuklis i były kapitan Arki Sławomir Mazurkiewicz.

 

Lista zawodników Lechii Gdańsk jest podobnie dluga i na pewno ten mecz wywołuje w obozie naszych rywali dodatkowe emocje.  Na to muszą być przygotowania nasi zawodnicy, których do boju poprowadzi duet Grzegorz Niciński i Grzegorz Witt.  

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/S1460058_3bae0b1316c8c5c1a222aa773a9353d5.jpg

 

Mający dziś po raz pierwszy wspólny trening z zespołem trenerzy mamy nadzieję przechytrzą doświadcznego byłego selekcjonera reprezentacji Polski Pawła Janasa.

 

Dziś po rozgrzewce na bocznej płycie nasz zespól trenował na głównej płycie. Obaj trenerzy głośno instruowali naszych zawodników w zakresie dokładności wykonywania nakreślonych zadań podczas treningu taktycznego.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/S1460052_4c446a5586ec3ac6f2470b26c4dbab8a.jpg

 

Widać , że od początku znakomicie się uzupełniają. Oby ich współpraca dała Arce szybkie efekty w postaci zdobytych punktów , bo to jest w tej chwili najważniejsze dla naszej drużyny. Zdobyte punkty pozwolą pójść w górę tabeli, a także spowodują, że zejdzie z naszych zawodników  „ciśnienie”.

 

W drużynie jest mobilizacja. Zespół czuje wsparcie trenera, o czym wspomniał także w rozmowie z naszym partnerem medialnym trojmiasto.pl Grzegorz Lech, nie mający po meczu z Wigrami „łatwego życia”:

 

Myślę, że każdy jest ważny w tej drużynie. Trener zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego wspiera nie tylko mnie, ale także innych zawodników. Młodszym, czy tym, co nie grają, tłumaczy, jaka jest sytuacja, co zamierza robić. I my wszyscy chcemy pomóc jemu, a zarazem i sobie. Nikt nie może teraz pochylić się i płakać w poduszkę. Trzeba dawać jak najwięcej z siebie na treningach i pokazywać, że zasługuje się na granie w pierwszym składzie.

O miejsce w tym składzie powalczy być może kolejny młody zawodnik. Do rozgrywek, bowiem został zgłoszony trenujący  z zespołem Maciej Wardziński.  Czy „Wara” znajdzie się w 18-stce meczowej decyzje zapadną jutro.

 

Nasz zespół wyjedzie do Bytowa w niedzielę rano.

 

tr
Poprzedni Następny

Mapa Strony