13.09.2014

Statystyka meczu Flota - Arka.

Arce wiosną udało się "odczarować" Świnoujście i wygrać 1:0. To było jednak wiosną...

Tym razem do przerwy było bez bramek, ale tuż po wznowieniu bramkę dla gospodarzy zdobył ...Rafał Grzelak. W 80 min. dobił zespół z Gdyni ...Charles Nwaogu. To kolejni byli zawodnicy Arki dołączający do grupy tych którzy w barwach innych drużyn zdobywają przeciwko żółto-niebieskim gole.

Arka w 2 połowie praktycznie nie zagroziła gospodarzom. Nie oddała celnego strzału. Bez tego bramek się nie zdobywa. Oni wykorzystali stwarzane sytuacje i mają teraz 12 punktów i w miarę spokojne miejsce w środku tabeli. Arka zmierza do jej dna...