TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

05.09.2014

"Mój mecz - moja pierwsza bramka". Jutro "finał" w Gdyni.

Polski Związek Piłkarzy podjął się w ub. sezonie zadania zorganizowania akcji charytatywnej „Mój pierwszy mecz – Moja pierwsza bramka”. Inicjatywa miała na celu propagowanie piłki nożnej wśród podopiecznych Domów Dziecka. 

 

Wielu z nich marzyło i marzy o tym, żeby móc osobiście przeżyć emocje piłkarskiego spotkania na żywo.  Arka włączyła się w ten projekt aby spełnić te marzenia.

 

Jutro na meczu Arki z liderem obecni będą podopieczni z  Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 w Gdyni.

 

PZP zaprojektowało i wydrukowało oryginalny kalendarz piłkarski na sezon 2014/2015 pod tytułem: „Mój pierwszy mecz – Moja pierwsza bramka”. Znalazły się w nim zdjęcia piłkarzy oraz rysunki pokazujące, w jaki sposób strzelili oni swoją pierwszą ważną bramkę w karierze, które powstały na podstawie opisu piłkarzy. Wykonały je dzieci z Domów Dziecka znajdujących się w miastach, w których kluby poparły akcję. Wykonanie prac plastycznych było jedynym warunkiem uczestnictwa placówki w inicjatywie.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/kal_2_f96d2ec5bdba038bf3db704f7551ebf5.jpg

 

 

W akcję „Mój pierwszy mecz – Moja pierwsza bramka” zaangażowały się następujące drużyny Ekstraklasy i I ligi oraz ich konkretni zawodnicy: Zawisza Bydgoszcz (Paweł Strąk), Korona Kielce (Kamil Kuzera), Miedź Legnica (Jakub Grzegorzewski), Arka Gdynia (Marcin Radzewicz), Górnik Zabrze (Bartosz Kopacz), Śląsk Wrocław (Sebastian Mila), Widzew Łódź (Bartłomiej Pawłowski), Jagiellonia Białystok (Tomasz Frankowski), Piast Gliwice (Tomasz Podgórski), Cracovia (Sławomir Szeliga), Wisła Płock (Bartłomiej Sielewski), Pogoń Szczecin (Edi Andradina).

 

Bramkę strzelaną przez Marcina Radzewicza uwiecznili na rysunkach podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 w Gdyni.

 

Istnieje możliwość wsparcia finansowego wychowanków tej placówki. Darowizny mogą być dokonywane na konto Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gdyni (ul. Filomatów 2, 81-242 Gdynia):

43 1440 1387 0000 0000 1662 7984 z dopiskiem „WAKACJE POW 1”.

 

Na pierwsze 10 osób, które przyjdą do Klubu z potwierdzeniem przelewu kwoty co najmniej 50 pln czekają kalendarze z wszystkimi nagrodzonymi pracami. Kalendarz  obowiązuje od lipca 2014 do czerwca 2015. 

 

 

ZACHĘCAMY DO WSPARCIA!

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony