TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.03.2014

Obie juniorskie drużyny zagrają u siebie

W obecnym sezonie rzadko zdażyło się, aby obie nasze ekipy juniorskie zagrały w jeden weekend u siebie. W niedzielę właśnie tak się stanie. Zapraszamy do kibicowania młodym arkowcom, gdyż mecze zapowiadają się bardzo ciekawie, a rywale to silne i markowe drużyny.

 

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bannersemeko_11022812f756830ebcaa41e81bf65807.jpg

 Partnerem Młodej Arki jest deweloper SEMEKO

oraz pozostali Sponsorzy Młodej Arki!

 

O godz. 13:00 wybiegną na boisko drużyny juniorów starszych Arki i Lecha. Będzie to mecz na szczycie, bo gdynianie zajmują drugie miejsce w tabeli, a poznanianie trzecie. Obie jedenastki dzieli tylko jeden punkt i razem z Pogonią Szczecin walczą o wygraną w lidze. W Poznaniu minimalnie wygrał Lech. Mamy nadzieję, że tym razem lepsi okażą się podopieczni trenera Dziubińskiego.

 

Dwie godziny później juniorzy młodsi podejmą Pogoń Szczecin. Obie jedenastki wygrały swoje mecze na inaugurację rundy wiosennej. Arka pokonała wysoko szczecinian ale... z Akademii Piłkarskiej Pogoń. Tym razem na pewno będzie dużo trudniej zdobyć żółto-niebieskim koplet punktów.

 

mocny

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Poprzedni Następny

Mapa Strony