TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.03.2014

Dwóch jubilatów! Prezentem zwycięstwo!

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi dwóch zawodników naszego zespołu: pomocnik Mateusz Szwoch i obrońca Sławomir Cienciała.

 

 

 

Kończący dziś 21 lat Mateusz Szwoch to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w naszej drużynie. W pierwszym zespole Arki zadebiutował w rundzie jesiennej sezonu 2011/12. Do tej pory w żółto-niebieskiej koszulce wystąpił w 59 meczach i zdobył 7 bramek. Ostatnia z meczu z Wisłą została bramką kolejki! Jest także Mistrzem Polski Juniorów Starszych z 2012 roku.

 

 

 

Z kolei obchodzący 31 urodziny Sławomir Cienciała trafił do Arki w ostatniej przerwie zimowej. Od początku drugiej części rozgrywek wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie i rozegrał oba dotychczasowe ligowe mecze w pełnym wymiarze czasowym.

 

Zawodnikom życzymy przede wszystkim zdrowia i wysokiej formy sportowej, która będzie znajdowała przełożenie na udane występy w barwach Arki, także podczas dzisiejszego pucharowego spotkania z Miedzią. Liczymy, że ich dobra postawa na boisku pomoże zespołowi w zrealizowaniu założonego na ten sezon i znanego wszystkim celu.

 

100 lat Panowie!
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia