TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.10.2013

Nasi rywale w liczbach: Chojniczanka Chojnice

W ostatnich trzech spotkaniach żółto - niebiescy zdobyli siedem punktów z możliwych dziewięciu. Po ostatnim zwycięstwie z Puszczą Niepołomice w najbliższą sobotę zmierzą się z innym beniaminkiem- Chojniczanką Chojnice.

 

Podopieczni Mariusza Pawlaka zajmują obecnie 8 miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie.

 

Chojniczankę od połowy 2012 roku prowadzi Mariusz Pawlak, który w ubiegłym sezonie awansował z drużyną do I ligi. W przerwie zimowej w drużynie doszło do kilku zmian z drużyny odeszli m.in.: Dawid Abramowicz, Daniel Feruga, Mateusz Mąka oraz Marcin Garuch. W ich miejsce zakontraktowano m.in.: Daniela Chyłę, Filipe Godingo, Jakub Mrozik, Tomasz Ostalczyk, Błażej Radler oraz Grzegorz Wojdyga.

 

Bilans spotkań Chojniczanka Chojnice w sezonie 2013/2014: 4 zwycięstwa –6 remisów – 4 porażki

U siebie: 3 zwycięstwa – 3 remisy – 2 porażki

Na wyjeździe: 1 zwycięstwo – 3 remisy – 2 porażki

 

Beniaminek pierwszej ligi więcej punktów zdobywa na własnym stadionie. Na wyjeździe Chojniczanka zdobyła 6 punktów, wygrywając jedno spotkanie. Drużyna z Chojnic jest jedną z częściej remisujących w lidze.

 

Chojniczanka sezon  ligowy rozpoczęła od dwóch zwycięstw, najpierw z Kolejarzem 3:1 u siebie, a następnie 2:1 z Puszczą na wyjeździe. Pierwsza porażka przyszła w trzeciej kolejce na wyjeździe z Bełchatowem 0:1. W kolejnych dwóch spotkaniach drużyna Mariusza Pawlaka remisowała, najpierw z Olimpią 1:1, a następnie z Termalicą na wyjeździe. W kolejnym meczu chojniczanie przegrali na własnym stadionie 0:1 ze Stomilem. W 7. kolejce Chojniczanka zmierzyła się na wyjeździe z GKS Tychy gdzie padł remis 1:1. W kolejnych czterech spotkaniach drużyna grała w kratkę wygrane z Wisłą Płock i Sandecją były przeplatane wyjazdowymi porażkami z Flotą oraz Okocimskim. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się remisami 1:1 z Katowicami, 2:2 z Miedzią oraz 0:0 z Górnikiem Łęczna.

 

 

Bilans bramek: 13 strzelonych – 12 straconych

U siebie: 8 strzelonych – 5 straconych

Na wyjeździe: 5 strzelonych – 7 straconych

 

Statystyki bramek:

Bramki zdobyte z akcji: 11                                 Bramki stracone z akcji: 9

Bramki zdobyte z rzutów karnych: 2                 Bramki stracone z rzutów karnych: 3

Bramki zdobyte samobójcze: 0                          Bramki stracone samobójcze: 0

Bramki strzelone w 1. połowie: 8                       Bramki stracone w 1. połowie: 6

Bramki strzelone w 2. połowie: 5                       Bramki stracone w 2. połowie: 6

 

Bilans bramkowy Chojniczanki jest dodatni, głównie dzięki bramkom zdobytym na własnym stadionie. Na wyjeździe bilans jest ujemny. Dwie bramki drużyna zdobyła z rzutów karnych, natomiast stracili w ten sposób 3 gole. Więcej bramek zdobytych padało w pierwszych połowach. Bramki tracone rozłożyły się równomiernie pomiędzy obie połowy.

 

Czasy strzelonych bramek:        

                               

Minuty

Ilość bramek

0-15

1

15-30

3

30-45

3

45-60

1

60-75

2

75-90

2


Czasy straconych bramek:

 

Minuty

Ilość bramek

0-15

0

15-30

2

30-45

3

45-60

2

60-75

2

75-90

2

 

Najwięcej bramek zdobytych padło w dwóch kwadransach pierwszych połów - po 3 gole. Najmniej bramek pada w pierwszych minutach obu połów - po 1 golu. Najwięcej bramek Chojniczanka straciła w ostatnich kwadransach pierwszych połów - 3 bramki. Podopieczni Mariusza Pawlaka nie stracili jeszcze bramki w pierwszych minutach spotkań.

 

Statystyki zawodników:

 

Najwięcej minut na boisku:

Daniel Chyła - 1170 minut (13 spotkań),

Błażej Radler - 1080 minut (12 spotkań),

Krystian Feciuch - 1061 minut (13 spotkań).

 

Najlepszy strzelec:

Maciej Ropiejko - 4 bramki,

Tomasz Mikołajczak, Marcin Orłowski - po 2 bramki.

 

Najostrzej grający:

Krystian Feciuch - 6 żółtych kartek (czerwona kartka po dwóch żółtych),

Daniel Chyła, Tomasz Mikołajczak, Jakub Mrozik, Artur Pląskowski, Błażej Radler - po 4 żółte kartki.

 

Wśród statystyk indywidualnych pod względem ilości minut spędzonych na boisku, wyróżnia się Daniel Chyła - 1170 minut. Drugi w tej klasyfikacji jest Błażej Radler, natomiast trzeci Krystian Feciuch - który jest jednocześnie najostrzej grającym zawodnikiem Chojniczanki. Najlepszym strzelcem jest Maciej Ropiejko - 4 gole, po dwie bramki mają Tomasz Mikołajczak oraz Marcin Orłowski.

 

W ostatnich spotkaniach Arka odbiła się od dna wygrywając dwa spotkania i jedno remisując. W najbliższą sobotę żółto - niebiescy rozegrają kolejny bardzo ważny mecz. Stawką jest włączenie do ścisłej czołówki I ligi.

 

Sebastian Jędrzejewski

 








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia