24.07.2013

Druga wygrana rezerw w sparingu.

W środę  podopieczni Grzegorza Witta rozegrali trzecie spotkanie kontrolne. W Redzie ograli 4-ligowe Orlęta 3:1.

Orlęta Reda - Arka II Gdynia 1:3 (1:2)

Bramki:  ? 42'  -  Kowalczyk 24', Aurelio 38', D.Patelczyk 49'

Arka II: Kamola (46' Kędra) - Sulewski (46' Kreft), R.Robakowski, Sztandar, Stolc (46' Dampc) - Pietkiewicz ( 46'  Matys) - Kowalczyk (46' Wardziński), Nalepa (46' D.Patelczyk), Aurelio (46' Mosiejko), Wojowski (46' Jankowski) - Patok (46' Fierka)

Tym razem w składzie z testowanych zawodników pojawił się Brazylijczyk Marco Aurelio. Nasz zespół zagrał pomysłowo i skutecznie. Pierwsza bramka to akcja która rozpoczęła się  od naszego pola bramkowego. W jej efekcie Patok zagrał do Aurelio, a ten na prawą stronę do Sulewskiego. Po dośrodkowaniu Roberta świetnie w polu karnym znalazł się Kowalczyk trafiając do siatki nogą.

Drugi gol padł po zamieszaniu w polu karnym, a najsprytniejszy okazał się Brazylijczyk podwyższając prowadzenie naszych rezerw. Gospodarze tuż przed  przerwą zdobyli kontaktową bramkę, ale równie szybka była odpowiedź żółto-niebieskich po przerwie. Kapitalnym uderzeniem z ponad 20 metrów w samo "okienko" popisał się Dawid Patelczyk.

Nasze rezerwy odniosły drugie zwycięstwo, są skuteczne, a to cieszy przed inauguracją z Gwardią Koszalin. Przed nimi jeszcze gry kontrolne i mamy nadzieję na podtrzymanie dobrej dyspozycji.