TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

20.04.2013

Trenerzy po meczu: Musimy zejść na ziemię!

Tomasz Kafarski przed meczem miał z Arką znakomity bilans spotkań. Teraz ten bilans ma jeszcze lepszy. Trener Paweł Sikora przekonywał, że jego zespół musi jeszcze sporo popracować, aby prezentowana gra zaczęła przynosić także efekty punktowe.

 

 

Paweł Sikora (trener Arki Gdynia):

 

Piłka nożna to nie tylko gra na utrzymanie, ale należy też strzelać bramki, a o tym chyba zapomnieliśmy. Brylujemy w statystykach pod względem posiadania piłki, ale nie o to chodzi. Ciągle mamy problem z wykańczaniem akcji. Dochodzimy do sytuacji wręcz bardzo dobrych, a nie strzelamy. Musimy zejść wszyscy na ziemię i uderzyć się w pierś, bo chyba uwierzyliśmy już, że jesteśmy dobrymi piłkarzami i indywidualnie  powygrywamy mecze. Piłkarze to są w Barcelonie, my natomiast musimy włożyć dużo pracy i wysiłku.

 

Tomasz Kafarski (trener Floty Świnoujście):

 

Należą się moim chłopakom słowa uznania, bo walczyli od pierwszej do ostatniej minuty. Mecz nie rozpoczął się tak jak chcieliśmy, Arka miała zbyt dużą kontrolę. Potwierdzili, że grają piłkę nowoczesną. Flota poszukała atutów gdzie indziej i nastrzelała bramek, które ustawiły mecz. Cieszę się, że wróciliśmy na ścieżkę zwycięstw i oby było ich dużo.

 

tr

żródło: sportowefakty.pl

video: arka-tv
Poprzedni Następny

Mapa Strony