TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

14.03.2013

Sprawdź gdzie można wygrać bilet na mecz!

Już w sobotę 16 marca Arka stanie do walki o kolejne 3 punkty w Gdyni, a my wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których można wygrać bilety. Poniżej podpowiadamy w jaki sposób można wygrać wejściówki!

 

Gorąco zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego profilu na facebooku i brania udziału w cyklicznych zabawach ogłaszanych przed meczami.

 

Poza zabawami organizowanymi przez Klub, zachęcamy do udziału w licznych konkursach przygotowanych przez naszych partnerów :


1. Radio Eska ma przygotowanych dla Was 10 biletów do wygrania. W programie „Wrzuć na luz” o godz. 17:50 w piątek będzie można wygrać bilety – Włącz eskę !
 
2. Kolejnym partnerem radiowym, który przygotował dla Was bilety jest Radio Plus. Wystarczy uważnie słuchać radia, by w momencie ogłoszenia konkursu przez redaktora zadzwonić i wygrać podwójne zaproszenie na mecz.

 
3. Ponadto U7, nasz wieloletni Partner oraz fundator nagrody w konkursie organizowanym w przerwie meczowej, organizuje u siebie podczas imprezy Cosmic Bowling konkurs, w którym do wygrania są 3 wejściówki na najbliższy mecz!

4. Również na oficjalnym profilu Twojej Telewizji Morskiej - sprawdź tutaj, można wygrać wejściówki na mecz odpowiadając na pytanie !


 
ZAPRASZAMY DO ZABAWY !!!!
Poprzedni Następny

Mapa Strony