Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony

2020-11-14  - Autor: tr

Arka nie poszła za ciosem i przegrała spotkanie z GKS Bełchatów. Dla gości to było pierwsze wyjazdowe zwycięstwo i pierwsze zdobyte w sezonie bramki na wyjeździe.

Goście oddali niemal o połowę strzałów mniej, ale ich skuteczność, to 50 procent strzałów celnych, zamieniona na bramki.

Sporo było fauli po obu stronach, kartek, a Arka mimo większego posiadania piłki nie zdołała doprowadzić do remisu, chociaż w ostatnim kwadransie praktycznie zamknęła rywali na ich połowie. To było jednak za późno i jak podkreślał na konferencji pomeczowej trener Ireneusz Mamrot zabrakło zęba zwłaszcza w I połowie.

Teraz Arkowcy muszą odrobić stracone punkty już w środę w zaległym meczu z Zagłębiem Sosnowiec.