Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony

2020-08-31

Zawodnicy wypożyczeni z Arki rywalizowali w miniony weekend w meczach 2. i 3. ligi. Ogółem, mogliśmy oglądać grę 8 piłkarzy, a jeden z nich - Damian Lisiecki - wpisał się na listę strzelców.

2. liga

• Debiut w 2. lidze zanotował Jakub Chojnowski, który w tym sezonie jest wypożyczony do KKS Kalisz. Jego zespół wygrał na inaugurację rozgrywek 2:0 z Błękitnymi Stargard, a Chojnowski pojawił się na murawie w 83 min. gry. W drużynie pokonanych całe spotkanie rozegrał natomiast ofensywny pomocnik Oskar Ryk.

3. liga

• Z kompletu punktów cieszyli się Szymon Nowicki i Fabian Lengiewicz, którzy zagrali po 90 minut w wygranym przez Bałtyk Gdynia meczu z Pogonią II Szczecin. Biało-niebiescy zwyciężyli 1:0 i w tabeli awansowali na 3. miejsce.

• Zwycięstwo odniósł także zespół Krzysztofa Krakowiaka. KP Starogard Gdański pokonał Chemika Police 2:0, a Krakowiak rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę w 86 min. gry.

• Damian Lisiecki zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie. Środkowy obrońca rozegrał 90 minut i wpisał się na listę strzelców w 52 min. meczu Gryfa Wejherowo z GKS-em Przodkowo. Gryf przegrywał 0:2, ale w drugiej połowie odrobił straty i mecz zakończył się remisem 2:2. W barwach zespołu z Wejherowa wystąpił też Kacper Wiśniewski, który został zmieniony w przerwie.

• Kacper Magdziński pojawił się na boisku w 77 min. meczu wyjazdowego Unii Swarzędz ze Świtem Skolwin. Był to jego debiut w nowym zespole. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Kolejne mecze z udziałem naszych wypożyczonych już w przyszły weekend. Trzymamy kciuki za udane występy!