Kliknij, aby wyświetlić pełną wersję strony

2020-08-10  - Autor: mu

Kolejka rozgrywek 3. ligi oznacza również kolejne występy piłkarzy wypożyczonych z naszego klubu. W drugiej rundzie gier sezonu 2020/21 na boiskach mogliśmy oglądać grę 6 naszych zawodników.

Fabian Lengiewicz i Szymon Nowicki rozegrali pełne 90 minut w wyjazdowym spotkaniu Bałtyku Gdynia z jego imiennikiem z Koszalina. Nasi piłkarze schodzili z murawy w doskonałych nastrojach - wygrali ten mecz 4:3 i do Gdyni wracali z kompletem punktów. Dwie bramki dla biało-niebieskich zdobył znany z występów w Arce II Mateusz Gułajski.

Dla podopiecznych Grzegorza Nicińskiego wyjazd do Konina był pierwszym meczem w bieżących rozgrywkach. W spotkaniu z Górnikiem w barwach Gryfa Wejherowo oglądać mogliśmy grę 3 Arkowców. Norbert Hołtyn i Damian Lisiecki zagrali całe spotkanie, a Kacper Wiśniewski 83 min., po których został zmieniony. Mimo, że Gryfici przegrywali po pierwszej połowie, to bramki Hołtyna oraz Panka przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść przyjezdnych, którzy mogli cieszyć się z kompletu punktów. Piłkarz wypożyczony z naszego klubu wpisał się do protokołu sędziego w 55 min.

Pomorzanin Toruń grał na wyjeździe z Sokołem Kleczew. Mateusz Zbiranek wystąpił w barwach gości do 58 min., w której został zmieniony. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Okazji na występ w miniony weekend nie miał Krzysztof Krakowiak. Spotkanie Elany Toruń z KP Starogard Gdański rozegrane zostanie dopiero 21 października.

Kolejne mecze 3. ligi czekają nas już w najbliższy weekend, tj. 14-16 sierpnia.