TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Rozgrywki

1. kolejka

Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 19-07-2019 18:00 0:3 (0:2)
ŁKS Łódź Lechia Gdańsk 19-07-2019 20:30 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Korona Kielce 20-07-2019 15:00 0:1 (0:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 20-07-2019 17:30 0:1 (0:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 20-07-2019 20:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 21-07-2019 15:00 1:1 (1:1)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 21-07-2019 17:30 1:2 (0:0)
Wisła Płock Górnik Zabrze 22-07-2019 18:00 1:1 (0:0)


2. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 26-07-2019 18:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Wisła Płock 26-07-2019 20:30 4:0 (1:0)
Cracovia ŁKS Łódź 27-07-2019 17:30 1:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 27-07-2019 20:00 0:1 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 28-07-2019 15:00 1:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 28-07-2019 17:30 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 28-07-2019 17:30 2:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 29-07-2019 18:00 2:0 (0:0)


3. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 02-08-2019 18:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 02-08-2019 20:30 2:2 (0:1)
Raków Częstochowa Cracovia 03-08-2019 17:30 1:3 (1:2)
ŁKS Łódź Lech Poznań 03-08-2019 20:00 1:2 (1:2)
Wisła Płock Lechia Gdańsk 04-08-2019 15:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 04-08-2019 17:30 0:0 (0:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 04-08-2019 17:30 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 05-08-2019 18:00 1:0 (0:0)


4. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 09-08-2019 20:30 1:3 (1:3)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 10-08-2019 15:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 10-08-2019 17:30 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 10-08-2019 20:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Piast Gliwice 11-08-2019 15:00 0:1 (0:0)
Cracovia Korona Kielce 11-08-2019 17:30 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 12-08-2019 18:00 1:1 (1:0)
Wisła Płock Legia Warszawa 18-09-2019 18:00 1:0 (1:0)


5. kolejka

Wisła Kraków ŁKS Łódź 16-08-2019 20:30 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 17-08-2019 15:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 17-08-2019 17:30 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 17-08-2019 20:00 3:1 (2:0)
Piast Gliwice Wisła Płock 18-08-2019 15:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 18-08-2019 17:30 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk 18-08-2019 17:30 2:1 (1:0)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 19-08-2019 18:00 0:1 (0:1)


6. kolejka

Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 23-08-2019 20:30 3:2 (2:1)
Cracovia Arka Gdynia 24-08-2019 15:00 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 24-08-2019 17:30 1:1 (0:1)
Raków Częstochowa Lech Poznań 24-08-2019 20:00 2:3 (0:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 25-08-2019 15:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 25-08-2019 17:30 0:3 (0:1)
ŁKS Łódź Legia Warszawa 25-08-2019 17:30 2:3 (1:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 26-08-2019 18:00 1:2 (1:1)


7. kolejka

Arka Gdynia Górnik Zabrze 30-08-2019 18:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 30-08-2019 20:30 0:2 (0:1)
Wisła Płock ŁKS Łódź 31-08-2019 15:00 2:1 (1:1)
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 31-08-2019 17:30 1:2 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 31-08-2019 20:00 4:2 (2:2)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 01-09-2019 15:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Cracovia 01-09-2019 17:30 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Raków Częstochowa 01-09-2019 20:00 3:1 (2:0)


8. kolejka

Zagłębie Lubin Wisła Płock 13-09-2019 18:00 5:0 (3:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 13-09-2019 20:30 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Arka Gdynia 14-09-2019 15:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 14-09-2019 17:30 2:1 (2:1)
Korona Kielce Wisła Kraków 14-09-2019 20:00 1:1 (0:1)
Pogoń Szczecin ŁKS Łódź 15-09-2019 15:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 15-09-2019 17:30 0:0 (0:0)
Cracovia Piast Gliwice 16-09-2019 18:00 2:0 (1:0)


9. kolejka

Piast Gliwice Raków Częstochowa 20-09-2019 18:00 2:1 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 20-09-2019 20:30 1:1 (1:1)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 21-09-2019 15:00 1:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 21-09-2019 17:30 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 21-09-2019 20:00 4:4 (2:2)
Wisła Płock Wisła Kraków 22-09-2019 12:30 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 22-09-2019 15:00 1:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 22-09-2019 17:30 1:2 (0:1)


10. kolejka

Korona Kielce Śląsk Wrocław 27-09-2019 20:30 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Wisła Płock 28-09-2019 15:00 1:2 (1:0)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 28-09-2019 17:30 1:2 (1:1)
Górnik Zabrze Lech Poznań 28-09-2019 20:00 1:3 (1:2)
Arka Gdynia Piast Gliwice 29-09-2019 12:30 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 29-09-2019 15:00 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Cracovia 29-09-2019 17:30 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin ŁKS Łódź 30-09-2019 18:00 3:1 (2:0)


11. kolejka

Wisła Płock Arka Gdynia 04-10-2019 18:00 4:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 04-10-2019 20:30 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 05-10-2019 15:00 1:2 (1:2)
Lech Poznań Wisła Kraków 05-10-2019 17:30 4:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 05-10-2019 20:00 1:2 (0:1)
ŁKS Łódź Korona Kielce 06-10-2019 12:30 4:1 (2:1)
Cracovia Górnik Zabrze 06-10-2019 15:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Legia Warszawa 06-10-2019 17:30 2:0 (0:0)


12. kolejka

Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 18-10-2019 18:00 0:1 (0:1)
Wisła Kraków Piast Gliwice 18-10-2019 20:30 1:2 (0:1)
Korona Kielce Wisła Płock 19-10-2019 15:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Lech Poznań 19-10-2019 17:30 2:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 19-10-2019 20:00 3:2 (1:1)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 20-10-2019 15:00 2:2 (0:0)
Górnik Zabrze ŁKS Łódź 20-10-2019 17:30 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 21-10-2019 18:00 1:0 (0:0)


13. kolejka

Cracovia Pogoń Szczecin 25-10-2019 18:00 2:0 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 25-10-2019 20:30 1:2 (0:1)
ŁKS Łódź Raków Częstochowa 26-10-2019 15:00 2:0 (2:0)
Piast Gliwice Korona Kielce 26-10-2019 17:30 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 26-10-2019 20:00 1:1 (0:0)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 27-10-2019 12:30 3:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 27-10-2019 15:00 2:1 (1:0)
Legia Warszawa Wisła Kraków 27-10-2019 17:30 7:0 (3:0)


14. kolejka

Korona Kielce Zagłębie Lubin 02-11-2019 15:00 1:0 (1:0)
Cracovia Lechia Gdańsk 02-11-2019 17:30 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 02-11-2019 20:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok ŁKS Łódź 03-11-2019 12:30 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Piast Gliwice 03-11-2019 15:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 03-11-2019 17:30 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Płock 04-11-2019 18:00 3:1 (2:0)
Raków Częstochowa Wisła Kraków 04-11-2019 20:30 1:0 (0:0)


15. kolejka

ŁKS Łódź Śląsk Wrocław 08-11-2019 18:00 0:1 (0:1)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 08-11-2019 20:30 3:1 (2:0)
Wisła Płock Cracovia 09-11-2019 15:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 09-11-2019 17:30 5:1 (1:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 09-11-2019 20:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 10-11-2019 12:30 2:2 (2:1)
Lech Poznań Korona Kielce 10-11-2019 15:00 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 10-11-2019 17:30 0:1 (0:1)


16. kolejka

Górnik Zabrze Wisła Płock 22-11-2019 18:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Piast Gliwice 22-11-2019 20:30 -:- (-:-)
Korona Kielce Raków Częstochowa 23-11-2019 15:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 23-11-2019 17:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk ŁKS Łódź 23-11-2019 20:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 24-11-2019 15:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 24-11-2019 17:30 -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Lubin 25-11-2019 18:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 29-11-2019 18:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Lech Poznań 29-11-2019 20:30 -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 30-11-2019 15:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 30-11-2019 17:30 -:- (-:-)
Legia Warszawa Korona Kielce 30-11-2019 20:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 01-12-2019 12:30 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Cracovia 01-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 01-12-2019 17:30 -:- (-:-)


18. kolejka

Korona Kielce Arka Gdynia 06-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 06-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 07-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Lech Poznań ŁKS Łódź 07-12-2019 17:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Płock 07-12-2019 20:00 -:- (-:-)
Cracovia Raków Częstochowa 08-12-2019 12:30 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 08-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 08-12-2019 17:30 -:- (-:-)


19. kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Lubin 13-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 13-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 14-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 14-12-2019 17:30 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Płock 14-12-2019 20:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice ŁKS Łódź 15-12-2019 12:30 -:- (-:-)
Korona Kielce Cracovia 15-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 15-12-2019 17:30 -:- (-:-)


20. kolejka

ŁKS Łódź Wisła Kraków 19-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia 19-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Cracovia Śląsk Wrocław 20-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 20-12-2019 18:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 20-12-2019 20:30 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa 21-12-2019 15:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Piast Gliwice 21-12-2019 17:30 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 21-12-2019 20:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Arka Gdynia Cracovia 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Górnik Zabrze 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Raków Częstochowa 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa ŁKS Łódź 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Pogoń Szczecin 08-02-2020 00:00 -:- (-:-)


22. kolejka

Cracovia Lech Poznań 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Wisła Płock 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 15-02-2020 00:00 -:- (-:-)


23. kolejka

Arka Gdynia Raków Częstochowa 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Pogoń Szczecin 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Cracovia 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Korona Kielce 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Zagłębie Lubin 22-02-2020 00:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Arka Gdynia ŁKS Łódź 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Piast Gliwice 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Wisła Płock 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 29-02-2020 00:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Cracovia Wisła Kraków 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Górnik Zabrze 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Zagłębie Lubin 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Arka Gdynia 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Raków Częstochowa 04-03-2020 00:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Arka Gdynia Wisła Płock 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Cracovia 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce ŁKS Łódź 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Piast Gliwice 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 07-03-2020 00:00 -:- (-:-)


27. kolejka

Cracovia Jagiellonia Białystok 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Legia Warszawa 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Górnik Zabrze 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Wisła Kraków 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Korona Kielce 14-03-2020 00:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Arka Gdynia Śląsk Wrocław 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Wisła Płock 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Piast Gliwice 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Cracovia 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa ŁKS Łódź 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Legia Warszawa 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 21-03-2020 00:00 -:- (-:-)


29. kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Cracovia 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Arka Gdynia 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Jagiellonia Białystok 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Płock Śląsk Wrocław 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 04-04-2020 00:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Arka Gdynia Wisła Kraków 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Wisła Płock 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lech Poznań 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław ŁKS Łódź 11-04-2020 00:00 -:- (-:-)


31. kolejka



32. kolejka



33. kolejka



34. kolejka



35. kolejka



37. kolejka



Mapa Strony